آخرین اخبار

جرارد پیکه پس از شکست تحقیرآمیز بارسلونا در یک مصاحبه توفانی خواستار تغییرات گسترده در بارسلونا شد.

ورزش سه: جرارد پیکه پس از شکست تحقیرآمیز بارسلونا در یک مصاحبه توفانی خواستار تغییرات گسترده در بارسلونا شد.

 بارسلونا در یک شب تاریخی و به شکلی تحقیرآمیز برابر بایرن مونیخ شکست خورد و در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان حذف شد. پیش از بازی کمتر کسی برای بارسا شانسی قائل بود و این در زمین نیز به اثبات رسید.

لیونل مسی ماه گذشته و پس از شکست خانگی از اوساسونا صراحتا گفته بود که با این تیم بارسا در لیگ قهرمانان به جایی نخواهد رسید و امشب حرف او به خوبی اثبات شد.

جرارد پیکه اولین بازیکنی از بارسا بود که پس از اتمام مسابقه در میکسدزون ورزشگاه حاضر شد و به سوالات پاسخ داد. او بسیار غمگین و البته عصبانی بود گفت:« بازی وحشتناکی بود و حس بسیار بسیار بدی دارم. خجالت و شرمندگی فقط یک حرف است و حسی که دارم ورای شرمندگی است. نمی توان اینگونه رقابت کرد. این نه اولین بار بود که اینگونه تحقیر می شدیم و نه حتی سومین بار. شب خیلی خیلی سختی است و امیدوارم باعث تغییرات گسترده ای شود.

همه باید تعمق کنند و قطعا باشگاه نیاز به تغییرات دارد. نه از تغییر مربی حرف می زنم و نه تغییر بازیکن. اشاره ام به هیچکس نیست ولی این تیم نیاز به تغییراتی گسترده در همه سطوح دارد چرا که این اولین بار نبود که اینچنین شکست می خوردیم. نه دومی بود و نه حتی سومی.»

پیکه ادامه داد:« جایگاه هیچکس در باشگاه تثبیت شده نیست و اگر قرار به تزریق نیروی جدید باشد، من اولین نفری هستم که از بارسا خواهم رفت. اگر من بازیکن زیادی هستم، خودم با اختیار خودم می روم. امروز به آخر خط رسیدیم. همه باید عمیقا فکر کنیم و به دنبال راه چاره باشیم. راه حلی که برای باشگاه بهترین باشد. باشگاه مهمتر از هر کسی است.»

کد خبر 47448

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =