آخرین اخبار

سرنوشت شوم مسافران خارجی در ترمینال غرب تهران

رئیس کلانتری 209 پایانه غرب تهران از دستگیری 2 پسر جوان در نقش مامور پلیس خبر داد که در ترمینال غرب تهران از مسافران خارجی اخاذی می کردند.

به گزارش تلکسیران، سرگرد مجید سلیمانی مقدم  گفت: ظهر روز دوشنبه یازدهم آذر ماه فردی در تماس با ماموران کلانتری اعلام کرد که 2 مرد که لباس پلیس به تن دارند به سراغ یک مرد افاغنه رفته و با اخاذی از وی گوشی موبایلش را سرقت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه قلابی بودن ماموران محرز بود، عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران کلانتری به محل مراجعه و تحقیقات پلیسی را آغاز کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران شناسایی و دستگیری متهمان پرونده را برعهده گرفتند، گفت: در گشت زنی های هدفمند ماموران خیلی زود موفق شدند هر 2 پسر جوان که لباس پلیس به تن داشتند و در محوطه ترمینال غرب در حال پرسه زنی بودند، شناسایی کنند و در یک عملیات پلیسی هر 2 متهم را دستگیر کنند.

رئیس کلانتری 209 پایانه غرب تهران اظهار داشت: دو سارق جوان 20 و 21 ساله بوده و پس از دستگیری به سرقت هایشان اعتراف کردند و گفتند: بیشتر به سراغ مسافران اتباع خارجی که نسبت به قوانین پلیسی اطلاعی نداشتند می رفتیم و از آنها اخاذی می کردیم.

این مقام پلیسی در پایان، گفت: تا کنون سه تن از مسافران که از اتباع افغانستان می باشند هر دو متهم را شناسایی کرده اند.

سلیمانی مقدم گفت: تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرائم متهمان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

کد خبر 4680

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =