۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
چرا اپل واچ من روشن نمی‌شود؟

یکی از مشکلاتی که برای افرادی که اپل واچ دارند رخ می‌دهد این است که اپل واچ آن‌ها روشن نمی‌شود. موضوعی که در نگاه اول ترسناک به نظر می‌رسد، اما شاید بتوان با برخی روش‌ها آن را حل کرد.

 

یکی از مشکلاتی که برای افرادی که اپل واچ دارند رخ می‌دهد این است که اپل واچ آن‌ها روشن نمی‌شود. موضوعی که در نگاه اول ترسناک به نظر می‌رسد، اما شاید بتوان با برخی روش‌ها آن را حل کرد.


به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اگر اپل واچ شما روشن نمی‌شود چندین روش برای عیب یابی آن وجود دارد و لازم نیست وحشت کنید. دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است ساعت شما روشن نشود، و بسیاری از آن‌ها به راحتی اصلاح می‌شوند.

 

اپل واچ خود را به شارژر وصل کنید
یکی از دلایلی که اپل واچ روشن نمی‌کند این است که باتری کاملا تخلیه شده است. بنا بر این در اولین فرصت، ساعت را به شارژر آن وصل کنید و اگر کار نمی‌کند، حتماً کابل و شارژر دیگری را امتحان کنید. شاید ایراد از شارژر شما است.

راه اندازی مجدد را انجام دهید
دو دکمه را در کنار ساعت خود فشار داده و نگه دارید تا دوباره راه اندازی شود. ممکن است اپل واچ شما هنگ کرده باشد و در نتیجه شما باید اپل واچ خود را مجددا راه اندازی کنید. برای این کار، دو دکمه (تاج دیجیتال بزرگتر و دایره‌ای بزرگ و دکمه سمت چپ کوچکتر) را همزمان و به مدت ۱۰ تا ۱۵ ثانیه فشار دهید و نگه دارید. بعد از اینکه آرم اپل ظاهر شد دکمه‌ها را رها کرده و چند ثانیه دیگر صبر کنید. هنگامی که ساعت روشن می‌شود، باید دوباره یکدست کار کند.

حالت Reserve Power را خاموش کنید

وقتی ساعت شما در حالت Reserve Reserve است، فقط زمان را نشان می‌دهد. اپل واچ شما دارای یک تنظیم Reserve است که همانطور که از نام آن پیداست، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود. در این حالت فقط زمان نمایش داده می‌شود و ساعت باز نمی‌شود. برای خروج از این حالت، دکمه جانبی را فشار دهید و نگه دارید تا حدود ۷ تا ۱۰ ثانیه باشد. هنگامی که آرم اپل ظاهر می‌شود، ساعت دوباره در حالت عادی خود راه اندازی مجدد می‌شود.

Screen Curtain را خاموش کنید

Screen Curtain شما را مجبور می‌کند تمام دستورات را با صدای خود انجام دهید. درواقع این حالت فقط اجازه تعامل از طریق صدا را می‌دهد. برای خاموش کردن این حالت برنامه اپل واچ خود را در آیفون باز کنید Screen Curtain را در آیفون خود باز کنید، سپس به برگه General بروید. از آنجا، روی "دسترسی" ضربه بزنید، سپس به "VoiceOver" بروید. در آخر، صفحه پرده را خاموش کنید.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 46082

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =