آخرین اخبار

 جسد کشف شده در ارتفاعات جهان نمای کردکوی به پزشکی قانونی تحویل شد / لباس‌های تن جسد، با نشانی‌های خانواده و دوستان سها رضایی نژاد مطابقت دارد

هادی عزیززاده، بیان کرد: دقایقی پیش جسد پس از انتقال به پایین دست برای بررسی‌های فنی و تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی گرگان تحویل شد. دادستان عزیززاده با تاکید بر این که فعلا با قطعیت درباره هویت جسد کشف شده نمی‌توان اظهارنظر کرد افزود: لباس‌های تن جسد، با نشانی‌های خانواده و دوستان او و همچنین با لباس‌هایی که سها رضایی نژاد در آخرین فیلم گوشی اش به تن دارد مطابقت دارد و این گمان که این جسد متعلق به این بانوست تقویت می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب کردکوی از تحویل جسد کشف شده در ارتفاعات جهان نمای کردکوی به پزشکی قانونی خبر داد.

به گزارش میزان، هادی عزیززاده، دادستان عمومی و انقلاب کردکوی در گفت‌وگو با میزان از تحویل جسد کشف شده در ارتفاعات جهان نمای کردکوی به پزشکی قانونی خبر داد و بیان کرد: دقایقی پیش جسد پس از انتقال به پایین دست برای بررسی‌های فنی و تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی گرگان تحویل شد.

عزیززاده افزود: نمونه برداری و عکس برداری از محل کشف جسد و منطقه اطراف هم از سوی بازپرس پرونده و تیم پلیس آگاهی انجام شد.

دادستان عزیززاده با تاکید بر این که فعلا با قطعیت درباره هویت جسد کشف شده نمی‌توان اظهارنظر کرد افزود: لباس‌های تن جسد، با نشانی‌های خانواده و دوستان او و همچنین با لباس‌هایی که سها رضایی نژاد در آخرین فیلم گوشی اش به تن دارد مطابقت دارد و این گمان که این جسد متعلق به این بانوست تقویت می‌کند.

دادستان کردکوی افزود: نمونه برداری DNA از جسد و خانواده سها رضایی نژاد فردا انجام می‌شود تا با قطعیت بتوانیم درباره جسد کشف شده اظهار نظر کنیم.

پیش از این هادی هاشمیان، رییس کل دادگستری گلستان از کشف جسد یک زن در مناطق صعب العبور شهرستان کردکوی خبر داده بود و گفته بود: در حال حاضر خانواده سها رضانژاد در شهرستان کردکوی مستقر هستند تا پس از انتقال جسد و انجام تشریفات قانونی، هویت جسد کشف شده مشخص شود.

سهارضانژاد، دختر ٢٧ ساله طبیعت گردی است که مدتی پیش در ارتفاعات جهان نمای شهرستان کردکوی مفقود شده بود.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 46076

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =