آخرین اخبار

یک آتش‌سوزی سنگین دیگر در تهران؛ مجتمع تجاری استاتیس خیابان خیام سوخت

میزان نوشت: سرتیم مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران از آتش سوزی مجتمع تجاری استاتیس در خیابان خیام خبر داد و گفت: کارکنان پلیس راهور با جدیت برای روان سازی مسیر و امدادرسانی به موقع عوامل آتش نشانی در تلاش هستند.

سرهنگ "مجید رنجبر" اظهار داشت: ساعت ۱۰:۲۰ صبح امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر حریق مجتمع تجاری استاتیس واقع در جنوب به شمال خیابان خیام قبل از پانزده خرداد بلافاصله تیم‌های پلیس راهور تهران برای روان سازی مسیر و امداد رسانی به موقع عوامل آتش نشانی در اسرع وقت به نشانی اعلامی اعزام شدند.
وی بیان داشت: با توجه به حضور عوامل آتش نشانی در محل و اطفای حریق شاهد بار سنگین ترافیکی در این محدوده هستیم که عوامل پلیس راهور با تلاش زیاد و با جدیت در صحنه حضور داشته و مشغول روان سازی بار ترافیکی در این محدوده هستند.
سرتیم مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران در پایان از رانندگان و شهروندان خواست: برای رسیدن به مقصد از مسیرهای جایگزین استفاده کنند و از تماشای حریق و ایستادن در مسیر دوری کرده تا نیروهای امدادی و خدمات رسان بتوانند به موقع در صحنه حاضر شده و از ورود خسارت‌های مالی و یا جانی جلوگیری شود. 
47231
کد خبر 45896

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =