آخرین اخبار

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
فال روزانه شخصی / 16 مرداد ماه

فال روزانه شخصی / 16 مرداد ماه

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

نماد فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد امروز شما می توانید بزرگترین کارها و پروژه ها را هم بدون مواجه شدن با کوچکترین مشکلی مدیریت کنید. اگر در ابتدای کار پیشرفتتان زیاد سریع نبود نگران نشوید، همین که موتورتان گرم شود سرعت کمی که در ابتدای راه داشته اید را جبران خواهید کرد. تمرکز خود را حفظ کنید تا در پایان روز به میزانی از موفقیت دست پیدا کنید که باور آن حتی برای خودتان هم ساده نیست.چیزی که تا همین دیروز هم به نظرتان غیر ممکن می آمده است امروز به یکباره برایتان امکان پذیر شده است. با این حال باید این را بدانید که رسیدن به این خواسته تان هر چند ممکن است اما بدون زحمت نخواهد بود و باید برای رسیدن به خواسته هایتان هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید. شاید در راهتان با موانعی روبرو شوید که پیشرفتتان را کند کرده و باعث عصبانیتتان می شوند، اما خوشبختانه جنگجوی درونتان امروز بیدار شده است و آماده هستید تا در برابر هر چیزی که موفقیتتان را تهدید می کند بایستید.

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

نماد اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد پذیرفتن برخی مسئولیت های اضافه می تواند تعهد و مسئولیت پذیریتان را در محل کار نشان دهد، ولی شما ترجیح می دهید وقت آزادتان را برای مسائل شخصی خود صرف کنید. دوست ندارید به خودتان فشار وارد کنید و برای بهتر کردن اوضاع در محل کارتان زندگی خصوصیتان را در حالی که نیازمند توجه شما است قربانی کنید. شاید بهتر باشد به حرف دلتان گوش کنید و به جای این که آخرین روز کاری هفته اضافه کار قبول کنید زودتر به کسانی که دوست دارید و به حضور شما در کنار خود نیاز دارند بپیوندید.

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

نماد خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد رابطه ای که تا همین دیروز هم به ظاهر خیلی خوب داشته پیش می رفته امروز به نظر می رسد که دارد به مشکل برمی خورد. خواه این رابطه یک رابطه ی عاطفی باشد و یا یک شراکت کاری، الان اصلا زمان خوبی برای این که طرف مقابلتان را تحت فشار قرار دهید نیست چون در مقابل تنها با مقاومت و مخالفت این شخص روبرو خواهید شد. کمی صبور باشید و اگر دلتان نمی خواهد که اوضاع از این که هست بدتر شود کمی به خودتان و طرف مقابلتان فرصت بدهید تا خودتان را با اوضاع وفق بدهید.

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

نماد تیر

فال روزانه شما نشان می دهد که آنقدر سرتان شلوغ است و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید که نگران هستید مبادا اگر به کارهای مورد علاقه تان برسید نتوانید وظایفی که در انتظارتان هستند را به انجام برسانید. در دست گرفتن کنترل امور زندگیتان کاری بسیار قابل تقدیر می تواند باشد، ولی امروز رسیدن به این هدف به احتمال زیاد میسر نخواهد شد. البته این بدان معنا نیست که شما در عملکرد خود اشتباه کرده اید، گاهی تأثیر عوامل بیرونی غیر قابل کنترل است. خودتان را دست کم نگیرید، نتیجه تلاش هایتان را طی چند روز آینده خواهید دید.

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

نماد مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد امروز خلاقیت هایی که در انجام کارهای مختلف به کار می گیرید نتیجه بخش خواهند بود و این موضوع هم خودتان و هم اطرافیانتان را غافلگیر خواهد کرد. این موفقیت های شما اعتبار زیادی را نزد اطرافیانتان برای شما ایجاد خواهند کرد و مورد تعریف و تمجید قرار خواهید گرفت. موفقیت های امروزتان شما را به این فکر خواهند انداخت که بیشتر به قدرت خلاقیت خود اعتماد کنید و به این فکر بیفتید که به ایده های دیگری که در سر دارید هم عمل کنید و یا حداقل برای عملی کردن آنها نقشه هایی بکشید. به نفعتان است تمام روز را در خانه نمانید، چون به احتمال زیاد حسابی عصبی خواهید شد. حتی اگر کاملا تنها هستید هم، حداقل با خودتان به پیاده روی بروید.

فال  روزانـه شخصی متولدین شهریور

نماد شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد مسئولیت های کنونی تان ممکن است عوارض جانبی هم داشته باشند و نتوانید زمان زیادی را با کسانی که دوست شان دارید بگذرانید. دیگران ممکن است به خاطر فاصله ای که بین خودشان و شما احساس می کنند دچار اشتباه شوند، اما شما واقعاً نمی خواهید که آن ها را دور کنید. اما به نظر می رسد که آن ها واکنش منفی نشان دهند و فکر کنند که می خواهید آن ها را از دست بدهید. بگذارید که دیگران بفهمند که چه قدر زمان شما محدود است، در این صورت انتظارات شان به حداقل خواهد رسید.

فال  روزانـه شخصی متولدین مهر

نماد مهر

فال روزانه شما می گوید که امروز سرتان در محل کار بسیار شلوغ است و همه کارها در هم و برهم شده اند. همکارانتان بطور مستقیم یا غیر مستقیم از شما می خواهند کارهایی را برای آنها انجام دهید و باری اضافه تر به دوشتان میگذارند. اولویت را به کارهای خودتان بدهید، امروز آخرین روز هفته است و به پایان رسیدن کارهای خودتان اهمیت بیشتری دارد. اگر جواب چیزی را نمی دانید نیازی نیست به تظاهر دانستن نیست. هیچ کس نیست که جواب همه سوال های دنیا را بداند و شما هم مثل دیگران علم غیب ندارید.

فال  روزانـه شخصی متولدین آبان

نماد آبان

فال روزانه شما نشان می دهد احساس می کنید که انگار دوست ندارید که امروز این جایی که هستید باشید، اما به هر حال این جا هستید. خبر خوب این است که خودتان مسئول ایجاد شادی و لذت در زندگی تان هستید. سعی نکنید از تغییرات مثبت جلوگیری کنید. وقتی ببینید کارها چه قدر زود فقط طی چند روز از این رو به آن رو می شوند حتماً تعجب خواهید کرد.شاید امروز دل تان بخواهد کسی را داشته باشید تا بتوانید سرتان را روی شانه های اش بگذارید، اما ممکن است از میزان حمایت و توجهی که دریافت می کنید ناراضی باشید. لزومی ندارد که صورت تان را خندان نشان دهید، در حالی که اصلاً احساس خوشحالی نمی کنید. اما یک صحبت درونی با ضمیر ناخودآگاه تان می تواند کمک تان کند تا منشأ تنهایی خود را پیدا کنید. برای مدتی دور قلب تان حصار بکشید تا از آسیب دیگران در امان بمانید. سعی کنید به خواسته های تان توجه کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

نماد آذر

فال  روزانه شما نشان می دهد که یکی از اطرافیان شما دارد دوره ی سختی را می گذراند و به حمایت شما نیاز دارد. اگر کاری از دستتان برمی آید کوتاهی نکنید. شاید امروز در جمعی قرار بگیرید و در آن یک موقعیت کاری به شما پیشنهاد شود و فرصت پیشرفت حرفه ای و موقعیت بهتر کاری را در اختیارتان قرار می دهد. قبل از پذیرفتن هر پیشنهادی همه ی جوانب را در نظر بگیرید.امروز اطرافیانتان شما را تحت فشار قرار داده اند تا برای این تعطیلات چند روزه خودتان را با برنامه های آنها هماهنگ کنید و با آنها همراه شوید. زیاد سخت نگیرید و باور کنید هر برنامه ای که بریزید به شما خوش خواهد گذشت. با این‌حال اگر دوست ندارید کسی به شما زور بگوید و برنامه های خودتان را برای تعطیلات دارید، اصلا مجبور به تسلیم شدن نیستید. روابط عاطفی شما در حال حاضر دارند خیلی خوب پیش می روند و همین باعث شده است که احساس خیلی بهتری نسبت به خودتان داشته باشید.

فال روزانـه شخصی متولدین دی

نماد دی

در فال روزانه شما آمده است شما امروز تحت تأثیر گروهی قرار گرفته اید که در جهت رسیدن به هدف بزرگی دارند تلاش می کنند و حتی ممکن است برنامه های خود را کنار بگذارید تا به آنها در رسیدن به هدفشان کمک کنید. در واقع امروز هر ایده ی جالبی به راحتی شما را به خود جذب می کند و به راحتی اهداف و برنامه های خودتان را فراموش می کنید. مواظب باشید که این وضعیت باعث نشود از مسئولیت های خود غافل شوید. با نه گفتن به چیزهای بی اهمیت ذهن خود روی آنچه واقعا اهمیت دارد متمرکز کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین  بهمن

نماد بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد دستورالعمل امروز می گوید که باید یک قاشق غذاخوری خوش بینی، یک قاشق غذاخوری سر پر احتیاط و مقدار خیلی کمی خاطرات ناخوشایند را با هم مخلوط کنید. آن قدر آن ها را به هم بزنید که دیگر نتوانید تصمیم بگیرید که به کدامین راه قدم بگذارید. سپس وقت بگذارید و خوب فکر کنید تا ببینید که آیا رابطه ای که در آن هستید ارزش این همه فداکاری را دارد یا نه. حتی اگر گیج شدید، بدانید که اگر با حقیقت مواجه شوید زندگی عاشقانه ی تان استحکام بیشتری خواهد یافت.

فال  روزانـه شخصی متولدین اسفند

نماد اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد امروز حفظ ارتباط با دوستان برای شما از هر چیزی مهم تر است. شما نیاز شدیدی به وقت گذراندن با آنها احساس می کنید و دلتان می خواهد برای یک آخر هفته ی خیلی خوب در کنار انها برنامه ریزی کنید. با این حال انتظارات بیش از اندازه از کسی نداشته باشید؛ ممکن است آنها خودشان از قبل برنامه ای برای امروزشان داشته باشند که امکان تغییر آن برایشان وجود ندارد. امروز باید به خاطر داشته باشید که وعده و وعیدهای حساب نشده به کسی ندهید.

کد خبر 45843

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =