آخرین اخبار

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۹۹ از فردا، سیزدهم مردادماه توزیع می‌شود

سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه‌ای درباره توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و روزهای برگزاری این آزمون توضیح داد.

به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، فاطمه زرین‌آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور ، اعلام کرد: آزمون کارشناسی ارشد در نوبت صبح روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ و براساس اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

زرین‌آمیزی با بیان اینکه کارت ورود به جلسه داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ از فردا، سیزدهم مردادماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد، عنوان کرد: داوطلبان لازم است براساس مشخصات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

به گفته وی، برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است؛ لذا داوطلبان بایستی شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در رشته امتحانی دوم (رشته شناور) نیز بوده‌اند، می‌بایست کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از درگاه این سازمان پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه نمایند. زمان برگزاری آزمون رشته‌های شناور (رشته انتخابی دوم) صبح روز شنبه هجدهم مردادماه است.

کد خبر 45075

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =