آخرین اخبار

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "حمدالله علیزاده رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران گفت: 31 تیرماه شکایتی با موضوع سرقت اجناس یک مغازه و دستگیری مصطفی 29 ساله در کلانتری 113 بازار تشکیل و پس از ثبت اظهارات مال باخته پرونده به دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه هفتم پلیس آگاهی ارجاع شد.

 سرقت میلیونی از مغازه

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران عنوان داشت: شاکی با حضور در پایگاه هفتم اظهار داشت، 2 ماه پیش برای فروشندگی و انبارداری مصطفی را استخدام کردم که در این مدت با کسری محصولات انبار مواجه شدم و ورود و خروج اجناس اختلاف فاحشی پیدا کرد که متوجه شدم وی در این مدت حدود یک میلیارد 500 میلیون ریال از انبار سرقت کرده است .

این مقام انتظامی افزود: بلافاصله پس از وصول پرونده اقدامات اولیه انجام و کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت مغازه پایگاه به همراه اکیپ بررسی صحنه جرم در محل سرقت حاضر شدند که در بازدید و معاینه محل مشخص شد مصطفی در چند نوبت سرقت از انباری را انجام داده است .

وی با بیان اینکه متهم در بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی اظهار داشت اموال سرقتی را به دو مالخر به نام های وحید و امیر فروخته ام، ادامه داد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی هر دو مالخر در مخفیگاهشان دستگیر و برای سیر مراحل قانونی هر سه متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.ب 


 
کد خبر 44898

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =