آخرین اخبار

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
سانسور از عادل به مزدک رسید

در واقع سانسور صدا در صدا و سیما از عادل به مزدک رسید و این هفته در دو بخش عوامل برنامه فوتبال برتر صدای مزدک را حذف کردند.

خبرورزشی: همه شما در جریان اختلاف مدیران شبکه ۳ با عادل فردوسی‌پور و برنامه پرمخاطبش قرار دارید. اوایل فصل فوتبالی وقتی دوشنبه شب‌ها برنامه فوتبال برتر پخش می‌شد، آن‌ها در عین ناباوری و در یک حرکت غیرحرفه‌ای صدای عادل را از روی گزارش‌های قدیمی اش حذف و به نوعی عادل را سانسور می‌کردند. همان موقع خبرورزشی به عنوان اولین رسانه نسبت به سانسور صدای عادل واکنش نشان داد و از عملکرد مدیران صدا و سیما و عوامل برنامه فوتبال برتر انتقاد کرد.

انتقادی که خیلی زود جواب داد و در شبکه ۳ شاهد پخش صدای عادل و گزارش‌های قدیمی اش بودیم، اما در برنامه این هفته فوتبال برتر اتفاق عجیب دیگری رخ داد و این بار شاهد سانسور شدن صدای مزدک میرزایی بودیم. در واقع سانسور صدا در صدا و سیما از عادل به مزدک رسید و این هفته در دو بخش عوامل برنامه فوتبال برتر صدای مزدک را حذف کردند. ابتدا در بخش گل‌های از راه دور وقتی نوبت به پخش گل از وسط زمین علی کریمی به بهزاد غلامپور در دیدار پرسپولیس و سایپا رسید و دیگری در قسمت قهرمانی‌های سال‌های اخیر پرسپولیس و اهدای جام که صدای مزدک از روی گزارش بازی پرسپولیس و سپیدرود در هفته پایانی لیگ هفدهم و مراسم اهدای جام حذف شد. همان‌طور که می‌دانید دلیل سانسور صدای مزدک، مهاجرت اوست.

کد خبر 44795

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =