آخرین اخبار

۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
وضعیت خلخال قرمز شد

سرپرست دانشکده علوم پزشکی خلخال گفت:در حال حاضر وضعیت این شهرستان از لحاظ انتشار ویروس کرونا و افزایش موارد مثبت، قرمز است.

به گزارش مفداخلخال: سجاد رحیمی ضمن اعلام کردن وضعیت قرمز شهرستان خلخال اظهار کرد:از هشتم مردادماه هزاروسیصد و نودونه با افزایش میزان بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا، وضعیت شهرستان از نارنجی به قرمز تغییر کرد.

وی به مردم شهرستان خلخال برای پرهیز از تجمعات در بازار، مراکز خرید، مراکز گردشگری و ادارات هشدار داد و افزود تعداد بستری شده ها در مراکزدرمانی به بیش از 20 نفر در بخش مراقبتهای ویژه نشان افزایش آمار ابتلا به این بیماری است.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی خلخال گفت:مجموع بیماران کرونایی در شهرستان خلخال از ابتدای شیوع کرونا تا امروز 395 بوده و 21 هموطن خلخالی جان خود را از دست دادند.

عضو ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا، برگزاری هرگونه جشن عروسی و محافل ترحیم در منازل به صورت مخفیانه و زیرزمینی را ممنوع اعلام کرد و اظهار داشت: با پیگیری گزارشات مردمی، با متخلفان برخورد خواهد شد .

رحیمی در ادامه افزود: نظارت و بازرسی های صنفی و بهداشتی در شهرستان به صورت مداوم و مستمر توسط اکیپ های مشترک اماکن عمومی، نیروی انتظامی، بهداشت محیط، دامپزشکی، شهرداری، تعزیرات حکومتی،  اداره صمت، اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی انجام می گیرد.

کد خبر 44589

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =