آخرین اخبار

ابراز دلتنگی بیرانوند برای پرسپولیس

علیرضا بیرانوند برای هواداران پرسپولیس ابراز دلتنگی کرد. وی در صفحه شخصی خود نوشت: «عشق و پیوندی که بین من و پرسپولیس بوجود آمده است جدایی ناپذیر است و همیشه در قلب من خواهد ماند هر چند فرسنگ ها فاصله بین ما باشد.از همه هواداران،بازیکنان،مربیان،مدیران و کارمندان ارتش سرخ که در این سالها بنده را مورد لطف و عنایت خویش قرارداده اند بسیار سپاسگزارم»

علیرضا بیرانوند برای هواداران پرسپولیس ابراز دلتنگی کرد.

به گزارش انتخاب، بیرانوند در صفحه شخصیش در اینستاگرام عکسی از اولین تمرینش با باشگاه آنتورپ منتشر کرده و ضمن ابراز دلتنگی برای پرسپولیس، از تمامی مربیانش در این سالها تشکر کرده است.

متنی که بیرانوند در صفحه شخصیش قرار داده، به شرح زیر است:
«فاصله ها همیشه بزرگترین و غم انگیزترین تراژدی برای هر قلبی است و چنان غم انگیز است که جملات و عبارات فقط می تواند اندکی از آن را بیان کند.به هر حال هر آمدنی را رفتنی است و ماهیت زندگی نیز همین است ولی عشق و پیوندی که بین من و پرسپولیس بوجود آمده است جدایی ناپذیر است و همیشه در قلب من خواهد ماند هر چند فرسنگ ها فاصله بین ما باشد.از همه هواداران،بازیکنان،مربیان،مدیران و کارمندان ارتش سرخ که در این سالها بنده را مورد لطف و عنایت خویش قرارداده اند بسیار سپاسگزارم . مطمئنا تمام توان خود را در باشگاه آنتورپ بکار گرفته تا بتوانم روزهای خوبی را رقم بزنم و باعث خوشحالی هواداران عزیزم شوم.»

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 44454

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =