آخرین اخبار

امیراحمدی عذرخواهی کرد، پرسپولیس قانع نشد

عبدالرضا امیرامدی امروز در برنامه صبح بخیر ایران، از باشگاه پرسپولیس بابت حرف های دیروزش عذرخواهی کرد.

عبدالرضا امیراحمدی مجری برنامه صبح بخیر ایران، روز گذشته در شبکه یکم سیما، کنایه ای به قهرمانی پرسپولیس زد و با واکنش شدید هواداران و مدیر رسانه ای این تیم مواجه شد.

به گزارش طرفداری، عبدالرضا امیراحمدی روز گذشته و پس از واکنش ها به کنایه زدن او به قهرمانی پرسپولیس، در پیامی ویدیویی از هواداران و اعضای باشگاه پرسپولیس عذر خواهی کرد اما سرخپوشان تنها به عذرخواهی در رسانه ملی راضی می شدند. سرانجام این مجری با سابقه صدا و سیما در برنامه امروز صبح بخیر ایران، از هواداران و اعضای باشگاه پرسپولیس معذرت خواست ولی در پایان حرف هایش کنایه هایی زد که همین کنایه ها با واکنش علیرضا اشرف و هواداران پرسپولیس رو به رو شد.

علیرضا اشرف مدیر رسانه ای پرسپولیس در واکنش به عذرخواهی امروز عبدالرضا امیراحمدی، استوری در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرد.

متن استوری علیرضا اشرف بدین شرح است:

با احترام به روابط عمومی شبکه یک سیما که از باشگاه پرسپولیس و هوادارانش عذرخواهی کرد، این چیزی که امروز مجری محترم گفت، نشانی از عذرخواهی نداشت و دوباره با کنایه های مختلفی همراه بود. باشگاه پرسپولیس از این مجری رسما شکایت کرد. همچنین از یک مجری دیگه که چند روز پیش در صفحه شخصیش چندین استوری توهین آمیز منتشر کرده بود شکایت رسمی شده. حقوق پرسپوبیس و هواداران میلیونیش چیزی نیست که به راحتی ازش بگذریم.

کد خبر 44205

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =