آخرین اخبار

«سریع و خشن ۹» هم درگیر کرونا شد/ عکس

فیلم سینمایی «سریع و خشن ۹» که قرار بود ۲۲ می ۲۰۲۰ اکران شود به دلیل شیوع کرونا در تمامی کشورهای جهان با یکسال تاخیر و در تاریخ ۲ ماه آوریل سال ۲۰۲۱ اکران خود در سینماهای جهان را آغاز می کند.

 

 فیلم سینمایی «سریع و خشن ۹» که قرار بود ۲۲ می ۲۰۲۰ اکران شود به دلیل شیوع کرونا در تمامی کشورهای جهان با یکسال تاخیر و در تاریخ ۲ ماه آوریل سال ۲۰۲۱ اکران خود در سینماهای جهان را آغاز می کند. 

 سریع و خشمگین ۹ یک فیلم رو به اکران آمریکایی در ژانر اکشن به کارگردانی جاستین لین است که از سوی یونیورسال استودیوز منتشر خواهدشد. این فیلم نهمین بخش از مجموعه‌فیلم سریع و خشمگین خواهد بود. وین دیزل در این فیلم به عنوان بازیگر نقش اول بازی خواهد کرد.

فیلمبرداری اصلی از تاریخ ۲۴ ژوئن سال ۲۰۱۹ (۳ تیر ۱۳۹۸) در استودیوی لاوسندن در هرتفوردشر، انگلستان آغاز شد. فیلمبرداری در مکان‌های نظیر لس آنجلس، ادیتبورگ و لندن، انجام شده و همچنین برای اولین بار در نیز تایلند اتفاق افتاد و از کرابی، و پوکت به عنوان مکان استفاده شد.

تعویق در اکران نسخه نهم فیلم اکشن «سریع و خشن»//////////////////شنبه

بخشی از فیلم نیز در تفلیس، جورجیا فیلمبرداری شد؛ و در نهایت فیلمبرداری این اثر سینمایی در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۰ آبان ۱۳۹۸) میلادی به پایان رسید.

وین دیزل ، جان سینا، ترسی گیبسون، میشل رودریگز، جوردانابوروستر، لوداکریس و لوکاس بلک از جمله بازیگرانی هستند که در نسخه نهم فیلم سینمایی سریع و خشن به ایفای نقش خواهند پرداخت.

کد خبر 44153

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =