آخرین اخبار

۸۴ درصد بچه‌های ۴ تا ۵ ساله، بیننده برنامه‌های تلویزیون هستند/ نتایج تازه‌ترین نظرسنجی صدا و سیما

بر اساس نظرسنجی سازمان صدا و سیما، ۸۴ درصد از بچه‌های ۴ تا ۵ ساله، در بهار امسال، بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند. شبکه پویا توانسته ۷۴٫۵ مخاطبان خردسال را جذب کند و «ببعی» هم با ۴۴٫۱ درصد تماشاگر، پر بیننده‌ترین برنامه کودک بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما، گزارش نظرسنجی‌اش از خردسالان ۴ تا ۵ ساله را درباره برنامه‌های سیما در بهار ۱۳۹۹، منتشر کرد.

بر اساس این نظرسنجی، خردسالان در فصل بهار به‌طور متوسط، سه ساعت و ۴۲ دقیقه در شبانه‌روز، برنامه‌های سیما را تماشا کرده‌اند. همچنین، ۷۷٫۶ درصد خردسالان، بیننده برنامه‌های «خردسال، کودک و نوجوان» سیما بوده‌اند. در این مدت‌زمانی، ۷۲٫۸ درصد از خردسالان به طور خاص بیننده برنامه‌های «خردسالان» سیما بوده‌اند. در همین حال، آمار تماشای برنامه‌های بزرگ‌سالان سیما در بین خردسالان هم در فصل بهار قابل‌تأمل است، به‌طوری‌که نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما نشان می‌دهد، ۵۵٫۱ درصد از آن‌ها بیننده برنامه‌های بزرگ‌سالان بوده‌اند.

در فصل بهار ۱۳۹۹، شبکه پویا توانسته است ۷۴٫۵ درصد از خردسالان را به برنامه‌های خود جذب کند و برنامه «ببعی»، با ۴۴٫۱ درصد بیننده همیشگی، پر تماشاگرترین برنامه بوده است.

۵۷۵۷

کد خبر 43973

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =