آخرین اخبار

باشگاه پرسپولیس: مجری صدا و سیما در فضای رسمی عذرخواهی نکند/روی موضع شکایت مان هستیم

سرپرست روابط عمومی پرسپولیس گفت: امروز صبح یکی از مجریان تلویزیونی در برنامه «صبح به خیر ایران» صحبت کنایه آمیزی داشت که ما هم اعلام کردیم تا زمانی که در همان فضای رسمی عذرخواهی نکند، موضع ما شکایت است.

علیرضا اشرف در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اهانت برخی مجریان صدا و سیما به پرسپولیس اظهار داشت: متاسفانه در طول چند وقت اخیر شاهد بودیم برخی موفقیت های پرسپولیس را زیر سوال می برند و سعی می کنند با نیش و کنایه و توجیه کردن ناکامی تیم های دیگر، قهرمانی پرسپولیس را به وزیر ورزش و جوانان ارتباط بدهند.

وی افزود: متاسفانه این افراد به قدرت پرسپولیس اقرار نمی کنند و نمی دانند تیمی که چهار سال پشت سر هم قهرمان می شود حتما قدرت، اقتدار و نظم داشته که توانسته به چنین موفقیت هایی برسد. وقتی تیمی قهرمان می‌شود حتما برنامه‌ریزی و انسجام داشته و نمی‌شود آن را اتفاقی دانست حالا چه برسد به اینکه آن تیم ۴ بار متوالی قهرمانی شود.

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس توضیح داد: هواداران بعضی تیم‌ها در فضای مجازی صحبت هایی مطرح کرده و به پرسپولیس توهین می کنند. آنها موفقیت پرسپولیس را به افراد دیگر می چسبانند که خیلی با این افراد کاری نداریم زیرا به دلیل ناکامی تیم محبوب شان بهانه آوردن شان طبیعی است. با این وجود مجری رسانه ملی که شخصیت حقوقی دارد نمی تواند با مطرح کردن جملاتی سخیف، صحبت هایی کند که قهرمانی پرسپولیس زیر سوال برود و موفقیت‌هایش را به خارج از زمین ربط دهد.

اشرف افزود: اینکه وزارت ورزش بخواهد این مسائل را از طریق قانونی پیگیری کند یا نه در جریان نیستیم اما باشگاه پرسپولیس قطعا پیگیر موضوع هست و از حق خود نمی‌گذرد. از هر کسی بخواهد به پرسپولیس توهین کند، شکایت می کنیم. امروز صبح هم یکی از مجریان تلویزیونی در برنامه «صبح به خیر ایران» صحبت کنایه آمیزی داشت که ما هم اعلام کردیم تا زمانی که در همان فضای رسمی عذرخواهی نکند، موضع ما شکایت است.

وی تصریح کرد: قرار بود امشب سید جلال حسینی در برنامه فوتبال برتر شرکت کند اما تا وقتی عذرخواهی رسمی از سوی این مجری انجام نشود، نه تنها کاپیتان ما بلکه اعضای تیم و کادرفنی طبق نظر باشگاه اجازه ندارند در برنامه های صدا و سیما شرکت کنند. چند روز قبل هم یکی دیگر از مجریان صدا و سیما استورهای توهین آمیزی علیه پرسپولیس و هوادارانش منتشر کرد که از وی هم شکایت کرده و باید در دادگاه پاسخگو باشد مگر اینکه عذرخواهی رسمی کند.

انتهای پیام/ا

کد خبر 43952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =