آخرین اخبار

قدرتمندترین خودرو آفرودی چه ویژگی خاصی دارد؟

عصر خودرو-سوبارو ۲۰۲۰ یکی از قدرتمندترین کراس اوورهای فشرده در بازار است که تمام چرخ های آن استاندارد است و حدود ۸.۷ اینچ از زمین فاصله دارد.

 باشگاه خبرنگاران جوان، سوبارو 2020 یکی از قدرتمندترین کراس اوورهای فشرده در بازار است. این خودرو، رانندگی استانداردی را ارائه می دهد. تمام چرخ های آن استاندارد بوده و حدود 8.7 اینچ از زمین فاصله دارد. کافی است قصد آفرود داشته باشید، می توانید روی این خودرو حساب باز کنید.

سوبارو جدید سوار بر آخرین سکوی Subaru است، به معنی بهبود ایمنی، پویایی خودرو، کارایی و فضای داخلی بیشتر؛ شکل بیرونی این خودرو فوراً به عنوان یک جنگل شناس قابل تشخیص است و فضای داخلی با افزایش استفاده از مواد پریمیوم طراحی مجدد می‌کند.

ایمنی، جادار بودن و طراحی صادقانه آن مطمئناً به سوبارو کمک می‌کند تا روند صعودی فروش خود را ادامه دهد. Subaru Forester برای سال کاملاً جدید است، خصوصاً مجموعه‌ای از Subaru's EyeSight Driver Assist Technology Suite را به صورت استاندارد و یک سطح جدیدتر و تمیز Sport اضافه می‌کند.

تمام مدل‌های Subaru Forester مجهز به پیشرانه تمام چرخ، گیربکس متغیر و یک موتور بوکسور 4 سیلندر 2.5 لیتری است که 182 اسب بخار قدرت و 176 پوند فوت گشتاور تولید می‌کند.

Forester در پنج ترسیم مجزا در دسترس است. Forester پایه پیشرو در قیمت است، حق بیمه Premium طیف وسیعی از ویژگی‌ها را ارائه می‌دهد، و یک تریم اسپرت نه تنها به بیت‌های مخصوص یک ظاهر طراحی شده متمایز بلکه به محتوای خاص نیز می‌افزاید. تریم‌های محدود و Touring ویژگی‌های بعدی و تجهیزات ایمنی را ارائه می‌دهند.

پایه Forester با 25، 270 دلار شروع می‌شود (کلیه قیمت‌ها شامل 975 دلار هزینه مقصد نیز می‌شوند) و شامل کروز کنترل تطبیقی ​​، ترمز اضطراری اتوماتیک، دستیابی به خط، و آخرین اطلاعات مربوط به سرگرمی با دسترسی به SiriusXM، رادیو HD، اپل کارپلی و اندروید خودکار از طریق کنترل می‌شوند.

صفحه نمایش لمسی 6.5 اینچی، چراغ‌های جلو چراغ‌های اتوماتیک، کنترل‌های خودکار آب و هوا و نورپردازی نقشه داخلی LED نیز از ویژگی‌های استاندارد قابل توجه هستند. لیست گزینه‌ها به چرخ‌های آلیاژ آلومینیوم 17 اینچی با قیمت 600 دلار و دو درگاه USB اضافی برای صندلی عقب با 178 دلار کاهش می‌یابد.

کد خبر 43934

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =