آخرین اخبار

حمله توئیتری دوباره ترامپ به سی‌ان‌ان و واشنگتن پست

رئیس‌جمهور آمریکا در یک سری پیام‌های توئیتری، رسانه‌ها و مطبوعات این کشور از جمله سی‌ان‌ان و واشنگتن پست را هدف انتقادات خود قرار داد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در چند پیام توئیتری بار دیگر رسانه‌ها و مطبوعات این کشور را به باد انتقاد گرفت.

ترامپ در یکی از پیام‌های خود شبکه سی ان ان را متهم کرد به اینکه آمریکایی‌ها را به دادن آزمایش کووید-۱۹ تشویق می‌کند و از این طریق شرایط را برای پیروزی جو بایدن، معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا و نامزد دموکرات‌ها فراهم کند.

رئیس جمهور آمریکا در این پیام توئیتری نوشت: ما بیش از هر کشوری در جهان آزمایش کرونا انجام می‌دهیم، بیش از ۵۵ میلیون آزمایش. رسانه جعلی سی ان ان می‌گوید ما باید آزمایش بیشتری انجام دهیم. حتی اگر ۱۰۰ برابر بیشتر آزمایش انجام دهیم، آن‌ها می‌گویند هنوز کافی نیست. آن‌ها کاملا بی اعتبار هستند و فقط می‌خواهند جوی خابالو [منظور بایدن است] در [انتخابات] ماه نوامبر پیروز شود.

ترامپ در پیام دیگری روزنامه واشنگتن پست را به عنوان جبهه سیاسی شرکت آمازون معرفی کرد. جف بیزوس، بنیانگذار آمازون در سال ۲۰۱۳ بخشی از سهام این نشریه را خریداری کرد.

رئیس جمهور آمریکا که توئیتر را تریبون خود قرار داده است پیش از این به اعتراضات بی عدالتی و ضد نژادپرستی در پورتلند اشاره کرد و بار دیگر آن‌ها را «آنارشیست» و آشوبگر توصیف کرد. او در یک پیام توئیتری دیگر نوشت: معترضان در واقع آنارشیست‌هایی هستند که از کشور ما متنفر هستند.

 
کد خبر 43916

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =