آخرین اخبار

سازمان بورس از سرمایه‌های مردم صیانت کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه سازمان بورس در راستای صیانت از دارای‌های مردم تلاش بیشتری کند، گفت: مردم از نوسانات اقتصادی بسیار متضرر شده‌اند لذا نباید اجازه داد سازمان بورس نیز به آن‌ها ضرر برساند.

سید کاظم موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به رونق بورس طی ماه‌های اخیر رونق، گفت: از آنجا که مردم سرمایه‌گذاری‌های بسیاری در بورس انجام داده‌اند مسئولان بورس باید مراقب باشند این رونق حبابی نباشد که منجر به از بین رفتن سرمایه‌های مردمی شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم نباید به سودهای بورس برای طولانی مدت دل ببیند، افزود: بهتر است سرمایه‌گذاری‌های خود را سبک و سنگین کرده و شرکت ‌های معتبر را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند تا در آینده متضرر نشوند.

موسوی با بیان اینکه سازمان بورس در راستای صیانت از دارای‌های مردم تلاش بیشتری کند، ادامه داد: مردم از  نوسانات اقتصادی بسیار متضرر شده‌اند لذا نباید اجازه داد سازمان بورس نیز به آن‌ها ضرر برساند.

وی با بیان اینکه در هفته‌های اخیر، روزانه حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ میلیارد تومان منابع نقدی جذب بازار سرمایه شده است، ادامه داد: این حجم نقدینگی درصورت عدم جذب در بازار سرمایه می توانست اثرات منفی بر حوزه اقتصادی کشور داشته باشد اما به سمت بازار سرمایه هدایت شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی در مجلس بیان کرد: اگر منابع مذکور با واقعیت‌های اقتصادی مبنی بر تشکیل شرکت‌ها، ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری و سودآوری همخوانی داشته باشد، بزرگترین موفقیت کشور و بازار سرمایه به دست می آید، در غیر این صورت تهدید جدی خواهد بود./

پایان پیام  

کد خبر 43904

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =