آخرین اخبار

تعطیلی یک شعبه بانک ملی کهگیلویه و بویراحمد بعلت ابتلا یکی از کارکنان به کرونا

مدیر اداره شعب بانک ملی ایران استان کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی شعبه میدان معلم شهر یاسوج بعلت مبتلا شدن یکی از کارمندان این شبعه به کروناویروس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج،«منصور دانش آموز» در گفت و گو با خبرنگاران افزود: روز شنبه چهارم مرداد ماه متوجه شده ایم که یکی از کارکنان این شعبه به کروناویروس مبتلا شده است که بخاطر اطمینان بیشتر از مابقی کارکنان تست گرفته شده و دیروز یکشنبه و امروز دوشنبه نیز این شعبه تا مشخص شدن جواب تست کارکنان تعطیل شد.

وی با بیان اینکه تاکنون ۸ نفر از کارکنان بانک ملی در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد به کروناویروس مبتلا شدند، اظهارکرد: سه نفر از کارکنان بانک ملی شعبه شهر لیکک حدود یک ماه پیش به کرونا مبتلا شدند که هم اکنون بهبود یافتند. دو نفر از کارکنان بانک ملی شعبه هفتم تیر و غدیر گچساران به کرونا مبتلا شدند و هم اکنون تحت مداوا هستند.

مدیر اداره شعب بانک ملی ایران استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه معاون شعبه مرکزی یاسوج نیز کرونایی شد، تصریح کرد: همچنین یکی از رانندگان اداره شعب استان نیز به کرونا مبتلا شده بود که اداره را تعطیل و ضدعفونی کردیم.

46

کد خبر 43896

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =