آخرین اخبار

پاسخ معنادار بذرپاش به منتقدان سوابقش: قسم می‌خورم کوتاه نخواهم آمد/کلکسیونی از حرف‌ها به من زده شد /در این جایگاه با کسی شوخی ندارم

ایسنا نوشت: مراسم تودیع و معارفه رییس کل و دادستان دیوان محاسبات آغاز شد.

 آیین تکریم و معارفه رییس کل و دادستان دیوان محاسبات کشور دقایقی پیش با حضور رییس مجلس در محل دیوان محاسبات برگزار شد. نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز چهارشنبه(یکم مرداد) مهرداد بذرپاش را به عنوان رییس و علی کامیار را به عنوان دادستان دیوان محاسبات انتخاب کردند.

پاسداری از بیت المال ماموریت اصلی دیوان محاسبات است

همچنین بنابر گزارش ایسنا، مهرداد بذرپاش در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل و دادستان دیوان محاسبات کشور که صبح امروز دوشنبه برگزار شد، با اشاره به برخی حواشی ایجاد شده در روزهای اخیر در مورد سوابق خود گفت: کلکسیونی از حرف ها زده شد. بعضی دلسوز بودند و برخی احتمالا نگران شدند. من از همه آنها گذشتم و به خون پدر شهیدم قسم یاد می کنم و با خدای خود عهد می بندم که ایستاده ام و ذره ای از حقوق مردم و بیت المال کوتاه نمی آیم و اجازه نمی دهم به کسی به اسم عدالت خواهی ظلم شود.

وی افزود: با ما کار سیاسی کردند، ولی من در اینجا کار سیاسی نخواهم کرد، ولی نظارت دقیق بر مبنای قانون و سختگیرانه را پیش می گیرم زیرا پای بیت المال در میان است و شوخی ندارم و پاسداری از بیت المال هم ماموریت اصلی دیوان است که باید در سخت ترین شرایط آن را رعایت کنیم.

۲۷۲۱۵

کد خبر 43829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =