آخرین اخبار

۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۹

دختر دستگیرشده در مواجهه با اسناد و مدارک موجود لب به اعتراف گشود و گفت مدتی قبل با پسری جوان آشنا شدم و برای صحبت بر سر موضوعی با هم به اطراف شهرستان «لارستان» سفر کردیم....

روزنامه شهروند: دختر بیست ساله پس از قرار عاشقانه‌ای که با یک پسر در لارستان داشت، بلای هولناکی سر این جوان آورد. این دختر به دلیل اختلاف، پسر جوان را به داخل چاه انداخت و باعث مرگ او شد.

هفته گذشته در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی١١٠ جهرم خبر ناپدیدشدن پسر جوانی به مأموران گزارش شد. مأموران بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار دادند و با اقدامات فنی و تخصصی توانستند دختر بیست ساله‌ای که اهل یکی از روستاهای شهرستان «جهرم» و در آخرین لحظات با فرد مورد نظر در ارتباط تلفنی بود، شناسایی کنند و تحت نظر قرار دهند.

دختر دستگیرشده در مواجهه با اسناد و مدارک موجود لب به اعتراف گشود و گفت مدتی قبل با پسری جوان آشنا شدم و برای صحبت بر سر موضوعی با هم به اطراف شهرستان «لارستان» سفر کردیم.

دختر جوان در تحقیقات فنی اقرار کرد: «بر اثر شدت اختلافات با یکدیگر درگیر شدیم و ناگهان به علت کنترل‌نکردن خشمم او را به درون چاهی که در کنارمان بود، انداختم.» با توجه به اینکه محل وقوع جرم در منطقه «جویم» از توابع شهرستان «لارستان» بود، بلافاصله مأموران به همراه سایر عوامل امدادی به محل مورد نظر اعزام و موفق به بیرون آوردن جسد پسر جوان از چاه شدند. جسد متوفی به پزشکی قانونی انتقال یافت و پرونده به همراه متهم تحویل مراجع قضائی داده شد.

کد خبر 43546

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =