آخرین اخبار

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۵/۰۴

امروز سهامداران شرکت‌های ایرکا پارت صنعت، پارس الکتریک و سایر اشخاص بورس انرژی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بانک دی، پتروشیمی مارون و پالایش نفت لاوان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 54هزار و 711واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و 955هزار و 858واحد به کار خود پایان داد و بیش از 9میلیارد و 530میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 18هزار و 836میلیارد تومان در بیش از 2 میلیون و 119هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های ایرکا پارت صنعت، پارس الکتریک و سایر اشخاص بورس انرژی امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، مهرکام  پارس و نورد آلومینیوم بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 245میلیون ورقه به‌ارزش 5هزار و 852میلیارد تومان در 698هزار و 918نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 685واحد رشد کرد و در ارتفاع 20هزار و 204واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بانک دی، پتروشیمی مارون و پالایش نفت لاوان بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های نفت پاسارگاد، تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا و بیمه کوثر بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

انتهای پیام/

کد خبر 43508

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =