آخرین اخبار

۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
سلفی مرگبار دختر جوان در چالوس

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از کشف جسد دختر جوان مسافر از رودخانه چالوس خبر داد و گفت: این حادثه عصر جمعه سوم مرداد رخ داده است.

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، امیرحسین عسگرزاده اظهار کرد: بعداز ظهر دیروز (جمعه ۳ مرداد) حوالی ساعت ۱۶ خبر به آب افتادن یک دختر جوان در ۱۰ کیلومتری جاده چالوس در نزدیکی "شرکت دی" به نیروهای هلال احمر این شهرستان ارسال شد، بلافصله نیروهای هلال‌احمر به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر چالوس، استان مازندران افزود: این دختر جوان با خانواده از تهران به این منطقه آمده بودند و ظاهرا برای گرفتن عکس سلفی به روی پل رودخانه رفته بود، متاسفانه دختر جوان بر اثر سهل‌انگاری به رودخانه پرت می‌شود و دو آقایی که همراه وی بودند برای نجاتش تلاش می‌کنند که فایده‌ای نداشت و آنها هم دچار آسیب می‌شوند که با کمک نیروهای هلال‌احمر نجات پیدا می‌کنند. جسد این خانم چندکیلومتر پایین‌تر توسط نیروهای مردمی و با حضور هلال‌احمر در نزدیکی پارک فین از آب بیرون آورده شد.  

محمدناصر زندی، فرماندار چالوس نیز با بیان اینکه این خانم ۳۳ ساله اهل تهران بود، گفت: وی به همراه دوستان خانوادگی خود در مجاورت رودخانه چالوس به سر می‌بردند که بنا به گفته همراهان به دلیل گرفتن عکس سلفی و رعایت نکردن نکات ایمنی، به داخل رودخانه خروشان چالوس سقوط می‌کند. در حال حاضر پرونده در آگاهی چالوس در حال بررسی است و پیکر این خانم جوان به سردخانه نوشهر انتقال یافت.

کد خبر 43433

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =