آخرین اخبار

ماجرای دختری که بعد از ۲۲ سال زنده شد!

مردی که فکر می‌کرد ۲۲ سال قبل نوزاد دخترش در بیمارستان فوت کرده، با تماس یک فرد ناشناس دریافت دخترش زنده است و او را به‌ خانواده دیگری سپرده‌اند.

به‌گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه ایران، چند روز قبل مرد میانسالی نزد پلیس رفت و گفت: ۲۲ سال قبل همسرم دختری به دنیا آورد اما به من گفت که بچه به‌خاطر بیماری فوت کرده است. آن زمان که این اتفاق افتاد، با همسرم اختلاف داشتم اما واقعاً تصور نمی‌کردم که به من چنین دروغی بگوید. اختلافات من و همسرم روزبه‌روز بیشتر شد و درنهایت هم چند سال قبل بچه‌هایم را با خودش به آلمان برد. هرچند که طلاقش نداده‌ام اما مدت‌هاست که جدا از او زندگی می‌کنم.

مرد ادامه داد: در تمام این مدت تصور می‌کردم دخترم مرده است. تا اینکه چند روز قبل فرد ناشناسی با من تماس گرفت و مدعی شد دختری که ۲۲ سال فکر می‌کردم مرده، زنده است. او مشخصات خانواده‌ای را که دخترم نزد آنها زندگی می‌کرد به من داد. آن خانواده را می‌شناختم. از دوستان همسرم بودند و بچه دار نمی‌شدند. به سراغ آنها رفتم تا مطمئن شوم که واقعاً آنها دختری به‌نام المیرا دارند. از دور بررسی کردم و متوجه شدم که آنها دختری با مشخصات و سن و سال دختر من دارند. حالا از شما می‌خواهم که بررسی کنید آیا این دختر همان فرزند من است؟

با شکایت مرد میانسال تحقیقات آغاز شد و به دستور بازپرس جنایی از بیمارستانی که ۲۲ سال قبل فرزند سروش درآن به دنیا آمده بود استعلام شد. بیمارستان در پاسخ استعلام گفت که دخترک آن زمان فوت نکرده و به خاطر بیماری تنفسی که داشته، به بیمارستان دیگری معرفی شده است.

بدین ترتیب تیم تحقیق به سراغ بیمارستان دوم رفتند اما آنها در پاسخ اعلام کردند که آن زمان نوزادی با مشخصات دخترک پذیرش نکرده‌اند. بدین ترتیب برای مشخص شدن این موضوع که آیا المیرا دختر گمشده این مرد است یا خیر، به زودی آزمایش دی ان ای از او انجام خواهد شد.

کد خبر 43368

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =