آخرین اخبار

کتاب افشاگرانه برادرزاده رئیس‌جمهور آمریکا با فروش ۱.۳۵ میلیون نسخه در نخستین هفته انتشار رکورد کتاب جان بولتون را شکست.

خبرگزاری فارس: کتاب افشاگرانه «مری ترامپ»، برادرزاده رئیس‌جمهور آمریکا که به بررسی ریشه‌های روان‌شناختی مشکلات رفتاری او پرداخته در نخستین هفته پس از انتشار ۱.۳۵ میلیون نسخه فروخته است.

«مری ترامپ»، برادرزاده رئیس‌جمهور آمریکا در کتاب جدیدش روایتی روان‌شناختی از نقش عوامل تربیتی در رفتارهای دونالد ترامپ ارائه کرده است.

او که روان‌شناسی بالینی است در این کتاب از پدربزرگش، «فردریک» به عنوان یک شخصیت «جامعه‌ستیز» نام برده و توضیح داده دیدگاه‌های ابزاری و رفتارهای سلطه‌جویانه‌اش در تعامل با دونالد چگونه موجب شده او همیشه ولعی سیری‌ناپذیر برای جلب توجه و تأیید دیگران داشته باشد.

درآمدزایی با مسابقه افشاگری علیه ترامپ

مری ترامپ بر اساس این خصایص روان‌شناختی عمویش، عنوان کتاب را «بسیار زیاد و همیشه ناکافی: چطور خانواده من خطرناک‌ترین مرد دنیا را ساخت» انتخاب کرده تا نشان دهد ساکن فعلی کاخ سفید چگونه در لایه‌های زیرین شخصیتش هنوز کودکی است که دائماً و هر لحظه تأیید می‌خواهد و هر چه آن را دریافت می‌کند آن را کافی نمی‌داند و به احساس بسندگی نمی‌رسد.

ناشر کتاب، «سیمون و شاستر» امروز پنجشنبه اعلام کرده این کتاب در نخستین هفته بعد از انتشار ۱.۳۵ میلیون نسخه به فروش رفته است.

بنا به اطلاعیه ناشر، کتاب مری ترامپ به ۵ زبان فروش رفته و بر اساس این ارقام فروش یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های سال خواهد بود.

جاناتان کرامپ، مدیرعامل این انتشاراتی گفته این کتاب، سقف عادی فروش کتاب‌های سیاسی را شکسته و در دستان طیف وسیع‌تری از مخاطبانی قرار گرفته که دوست دارند درباره خانواده‌های غیرمعمول مطالعه کنند.

کتاب مری ترامپ دومین کتابی است که در ماه‌های اخیر علیه دونالد ترامپ منتشر شده است. قبلاً جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق ترامپ هم در کتابی به نام «اتاقی که در آن اتفاق افتاد» مسائل مهمی را از کاخ سفید افشا کرده بود.

کتاب بولتون هم انتشارات «سیمون و شاستر» به چاپ رسید. آن کتاب در هفته اول ۷۸۰ هزار نسخه فروخت.

کد خبر 43141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =