آخرین اخبار

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۵/۰۱

سهامداران شرکت‌های گروه صنایع کاغذ پارس، نورد آلومینیوم و سیمان اصفهان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، کشت و صنعت شریف‌آباد و بیمه نوین هم در فرابورس بیشترین رشد قیمت را تجربه کردند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 15هزار و 24واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 901هزار و 169واحدی در ارتفاع یک میلیون و 741هزار و 296واحدی به کار خود پایان داد و تعداد 6میلیارد و 734میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 15هزار و 684میلیارد تومان در یک میلیون و 620هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های گروه صنایع کاغذ پارس، نورد آلومینیوم و سیمان اصفهان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های کارخانجات تولیدی شیشه رازی، بانک پارسیان و عمران و توسعه فارس نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 395میلیون ورقه به‌ارزش 5هزار و 416میلیارد تومان در 656هزار و 87نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 24واحد  افت کرد و در ارتفاع 19هزار و 518واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، کشت و صنعت شریف‌آباد و بیمه نوین افزایش قیمت را داشتند و در مقابل شرکت‌های پالایش نفت شیراز، کشت و صنعت دشت خرمدره و نفت ایرانول هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

انتهای پیام/

کد خبر 42952

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =