آخرین اخبار

سرهنگ کارآگاه "شمس الدین میرزکی" معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران ، گفت: 2 اسفند ماه سال گذشته پرونده ای با موضوع سرقت لوازم و محتویات خودرو پراید متعلق به یکی از شهروندان به شیوه شکستن شیشه لچکی عقب و سرقت محتویات صندوق از قبیل لپ تاپ و مدارک در دادسرای ناحیه 6 تهران تشکیل و برای بررسی تخصصی و دستگیری سارق و یا سارقان در اختیار اداره بیستم پلیس آگاهی قرار گرفت .

 دستگیری دزد جوان با آگهی فروش لپ تاپ

معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه در رصدهای پلیسی، مشخص شد لپ تاپ سرقتی برای فروش در فضای مجازی توسط شخصی به نام جمال آگهی شده است، افزود: با شناسایی هویت فروشنده و مخفیگاه وی دستور قضائی برای دستگیری وی اخذ و کارآگاهان موفق شدند وی را در محل سکونتش دستگیر کنند.

این مقام انتظامی گفت: جمال در بازجوئی اولیه اظهار داشت، لپ تاپ را از شخصی به نام سعید به مبلغ 40 میلیون ریال که مغازه ای در خیابان خیام دارد خریده است .

وی با اشاره به اینکه سعید نیز اظهار می داشت لپ تاپ را از فردی به کیوان به مبلغ 12 میلیون ریال خریده است، بیان داشت: در بررسی سوابق کیوان مشخص شد که وی سابقه دار بوده و اعتیاد شدید به مصرف مواد مخدر دارد که با اخذ دستور قضائی کیوان در عملیات پلیسی در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ میرزکی گفت: با شناسایی مخفیگاه کیوان بادستور قضائی وی نیز دستگیر و پس از انتقال به پلیس آگاهی به 60 فقره سرقت لوازم خودرو و فروش آن به مالخری ساکن در شهر ری اعتراف و اظهار داشت پول حاصل از فروش اموال سرقتی را صرف تهیه مواد مخدر کرده ام.

معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه مالخر اموال سرقتی نیز در گام بعدی از تحقیقات پلیسی دستگیر شد، گفت : هر دو متهم با صدور قرار مجرمیت از سوی مرجع قضائی روانه زندان شدند. 


 
کد خبر 42941

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =