آخرین اخبار

۴۵ کیلوگرم حشیش در یک دستگاه خودروی سواری در ساری کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان مازندران از توقیف خودرو حامل ۴۵ کیلوگرم حشیش در محور کیاسر واقع در شهرستان ساری و دستگیری ۲ قاچاقچی در این ارتباط خبر داد .

 رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان مازندران از توقیف خودرو حامل ۴۵ کیلوگرم حشیش در محور کیاسر واقع در شهرستان ساری و دستگیری ۲ قاچاقچی در این ارتباط خبر داد .

به گزارش  پایگاه خبری پلیس مازندران ، سرهنگ علیرضا ثقفی گفت : در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر قاچاق موادمخدر از استان های همجوار به استان مازندران، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت که با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی مشخص شد که قاچاقچیان با استفاده از یک دستگاه خودرو اقدام قاچاق موادمخدر می کنند.

وی افزود : با هماهنگی قضائی و در عملیاتی مشترک با سربازان گمنام امام زمان (عج)، متهمان که با یک دستگاه خودرو در محور کیاسر در حال تردد بودند ، متوقف شدند که در بازرسی از خودرو ۴۵ کیلو حشیش که به طرز ماهرانه در داخل خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران گفت : در این خصوص ۲ متهم به قاچاق موادمخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند .

بر اساس اعلام ستاد مبارزه با مواد مخدر مازندران ، در سه ماهه اول امسال ۸۷۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و با اجرای ۵۲۰ طرح و عملیات مقابله با توزیع و مصرف مواد مخدر سه هزار و ۱۱ نفر قاچاقچی و فروشنده خرد در استان شناسایی و دستگیر شدند.

بر اساس این گزارش ، ۲ هزار و ۹۰۷ نفر از دستگیرشدگان مرد و ۱۰۴ نفر زن بودند ضمن این که در کشفیات صورت گرفته مخدرهای هروئین و کراک بیشترین رشد را نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان داشت.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 42908

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =