آخرین اخبار

اداره‌های بوشهر شنبه و یکشنبه تا ۱۱ کار می‌کنند

ساعت کاری اداره‌های استان بوشهر شنبه و یکشنبه ۴ و ۵ مرداد از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۱ خواهد بود.

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر اعلام کرد: با توجه به نامه وزارت کشور مبنی بر لزوم همکاری با شرکت توزیع نیروی برق استان‌ها و به استناد صورت‌جلسه ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان و بنا به درخواست شرکت توزیع نیروی برق استان ساعات کاری اداره‌های این استان شنبه و یکشنبه ۴ و ۵ مرداد از ساعت ۶:۳۰ تا ساعت ۱۱ خواهد بود.

حسن ابراهیمی از مدیران خواسته است، با توجه به اهمیت موضوع و لزوم صرفه‌جویی در مصرف برق مفاد بخشنامه را اجرا کنند و اداره‌ها در زمان اعلام‌شده تعطیل شوند.

ساعت کاری اداره‌های استان بوشهر از ۳۰ تیر بنا به دستور استاندار و پیشنهاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان، برای تأمین پایدار انرژی به ۶: ۳۰ تا ۱۲: ۳۰ تغییر کرده و قرار بود تا پایان مرداد به همین ترتیب باشد.

پیش‌ازاین اداره‌های استان بوشهر از ۱۷ خرداد به‌منظور صرفه‌جویی در مصرف برق و جلوگیری از خاموشی‌ها، ساعت کارشان ۶: ۳۰ تا ۱۳: ۳۰ تعیین‌شده و مقرر بود برنامه کاری تا پایان مرداد به همین شیوه باشد.

اما ساعت کاری اداره‌های استان بوشهر در حالت عادی از شنبه تا چهارشنبه ۶:۴۵ تا ۱۵:۳۵ بود که پس از شیوع کرونا، از ۱۰ اسفند ساعت کاری به ۸ تا ۱۳ و از ۱۲ اسفند به ۸ تا ۱۲:۳۰ تغییر یافت.

از ۲۳ فروردین تا ۱۶ خرداد هم ساعت کاری در اداره‌های استان ۷ تا ۱۴ بود.

بوشهر ازجمله استان‌هایی است که ازنظر مصرف برق در وضعیت قرمز قرار دارد.

کد خبر 42886

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =