آخرین اخبار

اعتراف پرستو صالحی در سن 43 سالگی / موهایم سفید شد + عکس

پرستو صالحی به احترام کادر درمان ،تا تمام شدن کرونا در کشور حاضر به رنگ کردن موهایش نیست.

پرستو صالحی به احترام کادر درمان ،تا تمام شدن کرونا در کشور حاضر به رنگ کردن موهایش نیست.

پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر پرحاشیه کشورمان به تازگی عکسی از خود در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت: "نچ، تا کرونا تموم نشه، موهای سفیدم و رنگ نمی کنم، اصلش وقتی عین گل پرپر میشن کادر درمان، وقتی این همه عزیزان همه رفتن، دیگه دل و دماغ این حرفا نمی مونه، خدایا کی این کابوس تموم میشه؟!"

پرستو صالحی

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی سیاوشانی متولد ۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران است.مادرش خانه‌دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که ۹ فروردین ۱۳۸۷ درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است و همسر برادرش مارال باغ‌شیرین، مهندس الکترونیک است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. او در حال حاضر با مادرش زندگی می کند.

پرستو صالحی

اسطوره‌هایش فریدون فرخزاد، محمدعلی فردین، ناصر حجازی، داریوش اقبالی، بهرام بیضایی و ... هستند و عاشق گل نرگس، دریا، ماه، شعر و البته سینما است. فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با کار تئاتر آغاز کرد و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرده‌است. مُعرِفش به آن کار، استاد گریمش فرهنگ معیری بود که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده‌است.او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.

کد خبر 42865

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =