آخرین اخبار

کشتن فرزند ۲ ساله به خاطر آزارهای شوهر دوم

زن جوانی به خاطر قتل پسر ۲ ساله‌اش دستگیر شد.

 رکنا، شامگاه ۲۴ تیر امسال زن جوانی هراسان در حالی که بدن نیمه‌جان پسر ۲ ساله‌اش به نام بهزاد را در آغوش داشت به درمانگاهی در شهریار رفت.

وی مدعی شد حال پسرش بد شده و او بلافاصله کودک را به درمانگاه رسانده است. اما پزشکان پس از معاینه بچه دریافتند وی ساعتی قبل جان باخته است.

با توجه به مشکوک بودن علت مرگ کودک موضوع به پلیس اعلام شد و تیم ویژه‌ای از کارآگاهان جنایی به‌ دنبال اعلام مرگ مشکوک بهزاد کوچولو در درمانگاه حضور یافتند.

سرهنگ بهروز کریم‌خانی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در این باره گفت: در معاینات اولیه به خاطر اینکه آثار ضرب و جرح روی بدن کودک نبود جسد به دستور بازپرس کشیک قتل به پزشکی قانونی منتقل شد.

مادر این کودک که سارا نام داشت در اظهارات اولیه خود اعلام کرد که بهزاد در حال خوردن غذا خفه شده است. اما اظهارات متناقض مادر و همچنین مشکوک بودن علت مرگ باعث شد بازپرس دستور بازداشت زن جوان را صادر کند.

این زن ۳۸ ساله در اعتراف‌های خود درباره انگیزه قتل گفت: پس از طلاق با توجه به اینکه همسرم حضانت پسرم را بر عهده نگرفت خودم بهزاد را نگه داشتم، اما آنقدر زندگی‌ام سخت بود که مجبور شدم دوباره ازدواج کنم، اما در واقع با این کار مشکلاتم را بیشتر کردم چراکه همسر دومم با نگهداری پسرم مخالفت کرد و همین موضوع باعث اختلاف و درگیری بین ما شده بود.

شوهرم مدام بهزاد را اذیت می‌کرد. این مسأله باعث شده بود به‌شدت روح و روانم به هم بریزد طوری که روز حادثه نمی‌دانم چه شد که در یک لحظه بهزاد را خفه کردم تا هم بچه‌ام از این زندگی راحت شود هم خودم، اما الان به‌شدت پشیمانم و خودم را مستحق مرگ می‌دانم. وقتی دستم را مقابل دهانش گرفتم واقعا نمی‌دانستم که با این کار دارم چه جنایت بزرگی مرتکب می‌شوم.

با اعتراف‌های تلخ زن جوان، وی بازداشت شد و برای رسیدگی بیشتر در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

کد خبر 42798

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =