نیروی هوایی پرسپولیس آماده حمله به فولاد

فولاد کار سختی برای محافظت از دروازه خود در مقابل خط حمله قدرتمند پرسپولیس دارد.

ورزش سه: پرسپولیس برای چهارمین پیروزی متوالی خود بعد از کرونا به مصاف فولاد خواهد رفت. شاگردان یحیی گل محمدی در حالی پیکان، شاهین و ماشین سازی را شکست دادند که 5 گل زدند و یک گل خوردند تا آمار نزدیک به دو گل در هر بازی را ثبت کنند؛ آماری که شاید در برابر فولاد نیز ادامه پیدا کند.

اگرچه تیم گل محمدی فوتبال روی زمین بر پایه مالکیت توپ را اجرا می‌کند اما کادرفنی سرخ ها برنامه های ویژه ای را هم برای استفاده از توپ های بلند دارد. در ترکیب سرخپوشان شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی، علی علیپور، امید عالیشاه، مهدی عبدی و... بازیکنان سرزنی هستند که در این مدت توانایی خود را به رخ کشیده اند و حالا آماده دیدار با فولاد هستند.

در بازی با پیکان سانتر سیامک نعمتی با ضربه سر علی علیپور تبدیل به گل شد و مهدی عبدی نیز از روی نقطه کرنر توانست با ضربه سری تماشایی دروازه شیخ ویسی را فرو بریزد. بنابراین نکونام باید فکری به حال این نیروی هوایی قدرتمند سرخ ها بکند که در لحظات حساس ممکن است گره بازی را باز کند.

برتری پرسپولیس در دوئل های هوایی حتی در میانه میدان هم وجود دارد. جایی که احمد نوراللهی و کمال کامیابی نیا با جنگدگی خاصی روی آسمان نیز تلاش می‌کنند که توپ را تصاحب کنند و دستکم در سه بازی اخیر هم موفق بوده اند.

نیروی هوایی پرسپولیس آماده حمله به فولاد

نیروی هوایی پرسپولیس آماده حمله به فولاد

نیروی هوایی پرسپولیس آماده حمله به فولاد

کد خبر 41774

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =