آخر هفته تلویزیون با بهداد، عزتی و امین حیایی

۴۲ فیلم سینمایی از جمله «قصر شیرین، «سیانور»، «روباه»، «اخراجی‌ها ۱»، «بندباز»، «نجات لنینگراد» و ... در آخر هفته روی آنتن تلویزیون خواهند رفت.

خبرآنلاین: ۴۲ فیلم سینمایی از جمله «قصر شیرین، «سیانور»، «روباه»، «اخراجی‌ها ۱»، «بندباز»، «نجات لنینگراد» و ... در آخر هفته روی آنتن تلویزیون خواهند رفت.

شبکه‌های گوناگون سیما، در تعطیلات آخر هفته (پنجشنبه و جمعه)، شاهد پخش ۴۲ فیلم سینمایی، انیمیشن و تلویزیونی خواهند شد.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «اخراجی‌ها ۱»، «لبخند جیمی»، «یک اشتباه کوچولو»، «بدون سرنخ»، «دایناسوری از اقیانوس‌ها»، «کلاس»، «آری و تندباد»، «زعفرانی»، «طلا»، «خشم»، «فرشته‌ها با هم می‌آیند»، «بندباز»، «یاغی دشت»، «شهر گمشده زد»، «قصر شیرین»، «بال‌ها»، «هایدی»، «از فاصله نزدیک»، «آلتینای»، «بعد از سکوت»، «افسانه ربات‌ها»، «امین و اکوان»، «دایناسور»، «پسر اژدهاسوار»، «دنیای مخفی آریتی»، «جیم دگمه و لوکاس لوکوموتیو ران»، «نجات لنینگراد»، «روباه»، «فارگو»، «باجناق‌ها»، «هدیه‌ای برای آقای تومی»، «به خاطر برادرم»، «هفت»، «رژیم طلایی»، «آب‌های جهنمی»، «ووک»، «ماه عسل»، «هتل بزرگ بوداپست»، «سارق بانک»، «جدا مانده»، «سیانور» و «برای گریس» پنج‌شنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ تیر ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌روند.

آخر هفته تلویزیون با بهداد، عزتی و امین حیایی

محمدرضا شریفی‌نیا، امین حیایی، کامبیز دیرباز، امین زندگانی، الیکا عبدالرزاقی، جواد عزتی، نازنین بیاتی و حامد بهداد، از جمله بازیگران ایرانی هستند که این هفته فیلمی از آن‌ها از تلویزیون پخش خواهد شد.

شبکه یک

فیلم سینمایی «اخراجی‌ها ۱» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، پنج‌شنبه ۲۶ تیر ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم در مورد مجید سوزوکی، فردی شرور که عاشق دختر میرزا که معتمد محله است، شده. میرزا خانواده‌ای مذهبی هستند. وی سعی می‌کند که خود را موجه نشان دهد، ولی هربار مشکلی پیش می‌آید که خانواده دختر متوجه دروغگویی مجید می‌شوند. مجید که به تازگی از زندان آزاد شده تصمیم می‌گیرد به جبهه برود و این بار نمی‌تواند کلکی سوار کند و باید واقعا عمل کند. او با عده‌ای اراذل و اوباش که دوستان وی هستند به جبهه می‌رود ...

محمدرضا شریفی‌نیا، امین حیایی، کامبیز دیرباز و ارژنگ امیرفضلی در فیلم سینمایی «اخراجی‌ها ۱» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی «لبخند جیمی» به کارگردانی میهال بریزیس، جمعه ۲۷ تیر، ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی برایان کاکس، راسانا آرکوته و تارا بریچ، درباره یک بازیگر اتریشی به نام روری مکنیل هست که باید بین زندگی عاشقانه‌اش در جزیره‌ای آرام و رفتن به سان‌فرانسیسکو برای درمان، یکی را انتخاب کند، بعد از تصمیم گرفتن برای رفتن از جزیره و در سان‌فرانسیسکو سعی می‌کند با پسر و خاواده پسرش کنار بیاید و ...

شبکه دو

فیلم تلویزیونی «یک اشتباه کوچولو» به کارگردانی افسانه منادی، پنج‌شنبه ۲۶ تیر ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

این فیلم داستان تجربه کودکی بسیار شیطان است که مردم، بارها و بارها همچون یک مجرم کوچولو به او نگاه کرده‌اند و او هم نمی‌داند چرا دست به هر کاری می‌زند عاقبت کارهای او این گونه می‌شود. اشتباهات کوچک او تبدیل به یک اشتباه بزرگ‌تر می‌شود که دیگر قادر نیست آن را درست کند. پدر و مادرش از او می‌خواهند در این مواقع هر چه زودتر به اشتباه خود اعتراف کند تا بتواند از خراب‌تر شدن اوضاع جلوگیری کند. در این میان، اما پدر و مادر، خودشان در وضعیت مشابه‌ای قرار می‌گیرند و برای فرار از یک اشتباه کوچک، به دروغ گفتن پرداخته و ...

امین زندگانی، الیکا عبدالرزاقی، علی منادی و نقی سیف‌جمالی در فیلم تلویزیونی «یک اشتباه کوچولو» بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «بدون سرنخ» به کارگردانی تام ابرهاردت، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱:۱۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

انیمیشن سینمایی «دایناسوری از اقیانوس‌ها» به کارگردانی تتسو امازاوا، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی «کلاس» به کارگردانی ویکاس باهل، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۷ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی هیریتیک روشن و مرانال تاکو درباره آناند کومار، ریاضیدان نابغه‌ای از یک خانواده ضعیف در شهر بیهار هند است. آناند برای آن‌که بتواند اشتراک دائمی مجله‌ای علمی را داشته باشد، مسئله‌ای حل نشده را حل کرده و برای مجله می‌فرستد و همین موضوع باعث می‌شود به دانشگاه کمبریج دعوت شود. اما آناند، پولی برای این سفر ندارد و تلاش‌های پدرش نیز بی نتیجه می‌ماند و همین موضوع باعث مرگ پدر آناند می‌شود. آناند پس از مرگ پدرش روزی دستیار وزیر را ملاقات می‌کند و او آناند را به عنوان معلم یک مرکز آموزشی استخدام می‌کند و ...

فیلم سینمایی «آری و تندباد» به کارگردانی تِرِزا وون اِلتس، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

شبکه سه

فیلم تلویزیونی «زعفرانی» به کارگردانی رضا غفاری اعتبار، پنج‌شنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

قصه این فیلم درباره مردی میانسال به نام بهرام است که بعد از فوت پدرش، یک مغازه زعفران فروشی به او ارث رسیده است. بهرام هم برخلاف پدرش نتوانسته مسیر درست کاسبی را طی کند و به زودی با اتفاقاتی مواجه می‌شود.

فیلم سینمایی «طلا» به کارگردانی ریما گاگتی، پنج‌شنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی «خشم» به کارگردانی برد پیتون، پنج‌شنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» به کارگردانی حامد محمدی، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه می‌رود.

فیلم روایتگر داستان زندگی روحانی جوانی به نام احمد است که با همسرش لیلا زندگی را به سختی و تنگدستی می‌گذرانند. احمد برای تامین معاش خانواده، در کنار تحصیل در حوزه، به کار برق‌کشی ساختمان نیز اشتغال دارد و به همین خاطر بعضاً از سوی هم درس‌هایش مورد شماتت واقع می‌شود و ...

جواد عزتی، نازنین بیاتی، رضا ناجی و الهام کردا در فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «بندباز» به کارگردانی رابرت زمسکیس، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود

شبکه چهار

فیلم سینمایی «یاغی دشت» به کارگردانی دنی استرانگ، پنج شنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه چهار پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی کوین اسپیسی و نیکلاس هولت، در مورد یکی از برجسته‌ترین نویسنده‌های قرن حاضر، دیوید سالینجر است. سالینجر جوان قبل از شهرت، به دختر یکی از نویسندگان بزرگ آن روزها علاقه‌مند می‌شود اما شروع جنگ و عدم چاپ داستان‌هایش بر زندگی او تاثیر منفی می‌گذارد و نامزدی‌اش به هم می‌خورد؛ اما غلبه بر مشکلات جنگ و چاپ رمان بلندش، باعث شهرت افسانه‌ای او می‌شود...

فیلم سینمایی «شهر گمشده زد» به کارگردانی جیمز گری، پنج‌شنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

فیلم سینمایی «قصر شیرین» به کارگردانی رضا میرکریمی، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «جلال مرادی ۴۲ ساله طی تصادفی خانواده‌ای را به قتل می‌رساند، اما تصادف در دادگاه غیرعمد شناخته می‌شود. او پس از گذراندن دوران زندان، همسر و فرزندانش را ترک کرده و به شهری دیگر می‌رود، پس از دو سال به شهرش بازمی‌گردد و ...»

حامد بهداد، ژیلا شاهی و یونا تدین در فیلم سینمایی «قصر شیرین» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه پنج

انیمیشن سینمایی «بال‌ها» به کارگردانی الگا لاپاتو، پنج‌شنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «هایدی» به کارگردانی آلین اسپونر، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «از فاصله نزدیک» به کارگردانی جو لینج، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «آلتینای» به کارگردانی شاهین باباپور، پنج‌شنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۲۳ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «ایل ترکمن به اسبی علاقه خاصی دارند که جزو اسب‌های اصیل ترکمن است، شخصی به دزدی اسب روی می‌آورد و توسط یکی از افراد ایل کشته می‌شود. همزمان برای دیه مقتول باید قالی دو رو محصول ایل بافته شود که توسط افرادی خراب می‌شود و ...»

کاظم هژیر آزاد، مهدی صباغی و محسن آفتاب‌سوار در فیلم تلویزیونی «آلتینای» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «بعد از سکوت» به کارگردانی علیرضا امینی، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «افسانه ربات‌ها» به کارگردانی پراپاس چولسارنونت، پنج‌شنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی «امین و اکوان» به کارگردانی زحل رضوی، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «امین و اکوان به شهر جدیدی می‌روند تا زندگی تازه‌ای را شروع کنند. امین آرایشگر خوش‌قلب و مهرباند است. اما اکوان آدم طمع‌کاری است که حاضر نیست با تلاش و زحمت پول به دست آورد و از دوستی با امین سوء استفاده کرده و ...»

شبکه امید

فیلم سینمایی «دایناسورها» به کارگردانی رالف زونداگ، پنج‌شنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۹ از شبکه امید پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی «پسر اژدها سوار» به کارگردانی استفان فنگ‌میر، پنج‌شنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی «دنیای مخفی آریتی» به کارگردانی هیروماسا یانبایاشی، جمعه ۲۷ تیر ساعت ۹ از شبکه امید پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی «جیم دگمه و لوکاس لوکوموتیو ران» به کارگردانی دنیس گانزل، جمعه ۲۷ تیر ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد.

شبکه افق

فیلم سینمایی «نجات لنینگراد» به کارگردانی الکسی کوزلوف، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم درام جنگی با بازی مریا ملنیکووا، بوریس شرباکوف و جلامسکی آمده است: «پاییز سال ۱۹۴۱، لنینگراد در جنگ جهانی دوم در محاصره است. قرار است ارتش روسیه مردم را با کشتی و لنج‌های باقی مانده از شهر خارج کنند، اما آلمان‌ها نمی‌خواهند کسی زنده از لنینگراد فرار کند. سرباز جوانی به همراه نامزدش که پرستار است قرار است روی یکی از کشتی‌ها کار کند. کشتی توسط هواپیمای آلمانی مورد حمله قرار می‌گیرد، اما سرباز جوان با شجاعت، یکی از هواپیماها را ساقط کرده و موجب نجات جان سرنشیان کشتی می‌شود.»

فیلم سینمایی «روباه» به کارگردانی بهروز افخمی، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

حمید گودرزی و آرش مجیدی در این فیلم که مرتبط با مسائل امنیتی و جاسوسی در حوزه انرژی هسته‌ای است، بازی کرده‌اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «فارگو»، «باجناق‌ها»، «هدیه‌ای برای آقای تومی»، «به خاطر برادرم»، «هفت»، «رژیم طلایی» و «آب‌های جهنمی»، پنج‌شنبه ۲۶ تیر ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌روند.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ووک»، «ماه عسل»، «هتل بزرگ بوداپست»، «سارق بانک»، «جدا مانده»، «سیانور» و «برای گریس»، جمعه ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

کد خبر 41696

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =