مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران از دستگیری عامل اصلی درگیری و تخریب خودروهای پارک شده مردم مقابل رستورانی در شهر سرخرود از توابع شهرستان محمودآباد خبر داد.

ایرنا: مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران از دستگیری عامل اصلی درگیری و تخریب خودروهای پارک شده مردم مقابل رستورانی در شهر سرخرود از توابع شهرستان محمودآباد خبر داد.

علی شیرازی چهارشنبه شب گفت که این فرد شرور که انتشار دهنده فیلم اقدام خشونت آمیز خود و همراهانش بود ، در تهران ردیابی ، شناسایی و دستگیر شده است.

عامل حمله به رستورانی در محمودآباد دستگیر شد

رییس دبیرخانه شورای تامین استان مازندران عزم این شورا را در برخورد با اراذل و اوباش و اخلال گران نظم و امنیت عمومی جدی توصیف و از حمایت های قضایی رییس کل دادگستری و فرماندهی انتظامی مازندران در این زمینه قدردانی کرد.

حمله تعدادی اراذل و اوباش به رستورانی در سرخرود محمودآباد سه شنبه شب هفته پیش صورت گرفت ولی فیلم آن یک هفته بعد در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی پخش شد.

حمله کنندگان به رستوران که چند نفر بودند ، علاوه بر شکستن شیشه های ورودی رستوران و بخشی از اموال آن با چوب و چماق ، به خودروهای مشتریان که بیرون از محوطه رستوران و در پارکینگ قرار داشتند با شکستن شیشه ها و آینه و ضربه زدن به بدنه و سقف خسارت زدند.

فرمانده انتظامی محمودآباد پیش از این در گفت و گو با ایرنا علت درگیری و حمله به رستوران در سرخرود را اختلافات شخصی عنوان کرد .

شهرستان ساحلی محمودآباد با یکصد هزار نفر جمعیت به دلیل قرار گیری در منتهی الیه محور هراز به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای مسافر پذیر استان مازندران محسوب می شود.

کد خبر 41656

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =