آخرین اخبار

فدراسیون فوتبال پاسخ فیفا را داد/ اساسنامه این بار تایید می‌شود؟

فدراسیون فوتبال ایران پاسخ فدراسیون جهانی فوتبال درباره ایرادهای وارد شده به اساسنامه در دست اصلاح این فدراسیون را ارسال کرد.

پارسینه: اساسنامه فدراسیون فوتبال همچنان در حال بررسی از سوی فیفاست تا پس از تایید پیش نویس آن، برای تایید در مجمع فدراسیون به رای گذاشته شود.

پس از چندین بار بررسی این اساسنامه از سوی فیفا و در آخرین پاسخی که به فدراسیون فوتبال ارسال شد، به بند یک اساسنامه در ارتباط به «نهاد عمومی غیر دولتی» بودن فدراسیون ایراد وارد شد. فیفا یک هفته فرصت داده بود این بخش اصلاح شود که پس از نامه نگاری با فیفا فدراسیون فوتبال فرصت بیشتری برای اصلاح این بند خواسته بود.

روز گذشته (دوشنبه) آخرین فرصت فدراسیون فوتبال برای پاسخگویی به فیفا بود که با توجه به موارد قانونی اساسنامه، پاسخ نهایی فدراسیون فوتبال ارسال شده است. حالا باید منتظر ماند و دید آیا فیفا، پیش نویس اساسنامه را تایید نهایی خواهد کرد تا زمان مجمع فدراسیون فوتبال مشخص شود یا باز هم به آن ایراد می‌گیرد.

در صورتی که فیفا پیش نویس اساسنامه را تایید و فدراسیون فوتبال برای برگزاری مجمع و اصلاح نهایی اساسنامه اقدام کند، پس از آن باید منتظر برگزاری انتخابات این فدراسیون و مشخص شدن تکلیف رئیس فدراسیون فوتبال باشیم.
کد خبر 41393

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =