آخرین اخبار

حراج 2 مدال قهرمان جنگ جهانی اول در لندن

دو مدال شجاعت اهدا شده به قهرمان جنگ جهانی اول با قیمت 235 پوند فروخته می شود. این دو مدال شجاعت به یک قهرمان جنگ جهانی اول که دو بار موفق شده بود دشمنان را غافلگیر کرده و به پشت سنگرهای آنان نفوذ کند اهدا شده بود.

به گزارش تلکسیران،دو مدال شجاعت اهدا شده به قهرمان جنگ جهانی اول با قیمت 235 پوند فروخته می شود. این دو مدال شجاعت به یک قهرمان جنگ جهانی اول که دو بار موفق شده بود دشمنان را غافلگیر کرده و به پشت سنگرهای آنان نفوذ کند اهدا شده بود.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، این قهرمان جنگی پس از شنا کردن در رودخانه ای عمیق در شمال فرانسه در نور روز و خزیدن در پشت موقعیت آلمانی ها به این مدال ویکتوریایی صلیب دست یافته بود.

حراج 2 مدال قهرمان جنگ جهانی اول در لندن

این سرباز که اس جی تی ایوانز نام داشت، به تنهایی کنترل تیربار دشمن را در دست گرفت و چهار سرباز را دستگیر کرد. افزون بر این او موفق شد یک سرباز زخمی انگلیس را نجات دهد و در نتیجه موفق شد نخستین نشان شجاعت را دریافت کند. نکته قابل توجه این بود که یک ماه بعد این سرباز 27 ساله ، گردان ششم ، هنگ لنکولنشایر ، با حمله به یک تیربار دیگر ، باعث کشته شدن 10 آلمانی و دستگیری یک سرباز شد که اطلاعات ارزشمندی را ارائه می داد.

حراج 2 مدال قهرمان جنگ جهانی اول در لندن

وی برای این اقدام مدال رفتار برجسته را دریافت کرد. وی در سال 1891 در لیورپول متولد شد ، در آغاز جنگ قبل از انتقال به هنگ لینکلنشایر ، به هنگ ویژه پادشاه (هنگ لیورپول) پیوست.او پس از جنگ در هارودز کار کرد ، سپس به نیوزلند و مدتی بعدتر به همراه همسرش به سیدنی استرالیا رفت و در آنجا درگذشت.

دیروز هر دو مدال شجاعت وی توسط  وارثانش در حراجی در هولبورن ، مرکز لندن به یک خریدار ناشناس فروخته شد و در مجموع 235،000 پوند صرف خرید این مدال ها شد.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 4139

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =