آخرین اخبار

تیم نظارت و بازرسی میدانی فرمانداری کرج فعال شد/ برای حفظ سلامت مردم مماشات نخواهیم کرد

بدنبال اجرای دستور غفور قاسم پور معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج در خصوص تشدید نظارت ها بر صنوف و مکان های پرخطر در شرایط ابلاغ محدودیت های کرونایی از نخستین دقایق صبح امروز، تیمی از کارشناسان بازرسی فرمانداری کرج راهی سطح شهر شده اند و بصورت میدانی نحوه ی اجرای مصوبات و ابلاغیه های بهداشتی را مورد پایش قرار می دهند.

 

با صدور دستور ویژه از سوی معاون استاندار و فرماندار کرج تیم بازرسی و نظارت فرمانداری شهرستان بمنظور پایش میدانی نحوه اجرای محدودیت های کرونایی در مراکز خطرپذیر فعال شد.

به گزارش ایلنا، بدنبال اجرای دستور غفور قاسم پور معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج در خصوص تشدید نظارت ها بر صنوف و مکان های پرخطر در شرایط ابلاغ محدودیت های کرونایی از نخستین دقایق صبح امروز، تیمی از کارشناسان بازرسی فرمانداری کرج راهی سطح شهر شده اند و بصورت میدانی نحوه ی اجرای مصوبات و ابلاغیه های بهداشتی را مورد پایش قرار می دهند.

فرماندار کرج در این رابطه گفت: بدنبال افزایش آمار مبتلایان نیاز است که بطور جدی تر پروتکل ها و دستورالعمل ها اجرایی شود.

وی با تأکید بر اینکه برای حفظ سلامت مردم مماشات نخواهیم کرد اضافه کرد: البته در پی تشدید نظارت ها قصد تعطیلی کامل مراکز ضروری را نداریم و با رعایت تمامی ضوابط و برخی محدودیت ها، فعالیت دستگاه های خدمات رسان باید تداوم داشته باشد.

نظارت های بازرسی فرمانداری ویژه شهرستان کرج روزانه در چند بازه زمانی در سطح شهرستان انجام می شود.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 40741

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =