آخرین اخبار

واریز پول بیش از ۹۵ درصد سهام عدالت در بانک صادرات / کسانی که وجهی دریافت نکرده‌اند به بانک مراجعه کنند

بیش از 95 درصد از سهام کسانی که درخواست فروش 30 درصد سهام خود را در بازه زمانی ششم تا سیزدهم خرداد ماه به بانک صادرات داده‌اند فروخته و واریز شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، مدیرعامل کارگزاری بانک صادرات در ابتدای تیر ماه اعلام کرد که پول فروش سهام عدالت برای مشتریانی که در روزهای ششم تا ۱۳ خرداد ماه به شعب بانک صادرات مراجعه و درخواست فروش ۳۰ درصد از سهام خود را ثبت کرده‌اند تا پایان هفته واریز می‌شود.

اما برخی سهامداران اظهار کرده‌اند که وجهی دریافت نکرده‌اند یا مبلغ آن کمتر از رقم حساب شده است.

مهدی کباری، مدیرعامل کارگزاری بانک صادرات در این خصوص گفت: ما پول سهام عدالت بیش از ۹۵ درصد از سهامداران را واریز کرده‌ایم و ممکن است در این بین برای تعدادی سهامداران به علت نقص اطلاعاتی مثل شماره ملی، حساب و شبا پرداختی نشده است.

وی ادامه داد: بانک صادرات در خصوص فروش سهام عدالت از نظر تعداد مراجعه سهامداران دومین بانک است و کمترین شکایت را داشتیم. ما برای تعداد زیادی از کسانی که بعد از ۱۳ خرداد نیز درخواست فروش خود را به کارگزاری داده‌اند سهامشان را فروختیم و پول آن را واریز کردیم.

مدیرعامل کارگزاری بانک صادرات به سهامداران توصیه کرد: هر سهامداری که پول سهام خود را دریافت نکرده‌ است به بانک مراجعه کند و علت عدم واریز را بپرسند که در صورت نقص در اطلاعات آن را تصحیح کنند.

کد خبر 39871

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بهرام روح نوا IR ۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
    0 0
    مدیر عامل محترم کارگزاری بانک صادرات این هزارمین دید گاه هستش اقا بانک میگه درسته حساب فعاله کد ملی شبا تلفن درسته میریم بانک میگه دست مانیست خسته شدیم از ۷ خرداد منتطریم بابا نفروختین نمیخوام لعو درخواست کنید فروختین پول ما را بدین خدا ازتون نگدره بلد نیستین اقدام نکنید واسه خرید وفروش من به بانک فروختم پس بانک هم باید جوابگو باشه هی دروع تحویل مردم ندید خدارا خوش نمیاد امروز ۸ مرداد ماه هستش هنوز پولی دریافت نکردم