آخرین اخبار

فال حافظ و ابجد امروز  سه شنبه 17 تیر ماه با تفسیر دقیق

فال حافظ و ابجد امروز سه شنبه 17 تیر ماه با تفسیر دقیق

فـال حـافـظ متولدین فروردین

photo_2019-05-25_08-24-58

یا رب امان ده تا بازبیند

چشم محبان روی حبیبان

درج محبت بر مهر خود نیست

یا رب مبادا کام رقیبان

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد تنها درمان دردتان رهائی از غربت است. باید کمی صبر کنید چون چاره ای غیر از این ندارید. زمانی روی دوست را می بینید که همه ی رقیبان را از میدان به در کرده باشید. شکایت را کار بگذارید، به پند بزرگان توجه کنید. مطمئن باشید که از وصال یار بی نصیب نخواهید ماند.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

photo_2019-05-25_08-24-55

تو نازک طبعی و طاقت نیاری

گرانی‌های مشتی دلق پوشان

چو مستم کرده‌ای مستور منشین

چو نوشم داده‌ای زهرم منوشان

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد هر قدر به خدا نزدیکتر شوید درد زمانه را کمتر حس می کنید و هر قدر هم درویشانه زندگی کنید بهتر سر و سامان می گیرید. اما شما فردی عجول و بی طاقت هستید و هر ضرری که می بینید به خاطر عجله ی بی مورد خودتان می باشد. زیاد حرص می خورید از این مسئله حذر کنید. خداهر چه که لایق آن باشید به شما می دهد.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

photo_2019-05-25_08-24-52

به زلف گوی که آیین دلبری بگذار

به غمزه گوی که قلب ستمگری بشکن

برون خرام و ببر گوی خوبی از همه کس

سزای حور بده رونق پری بشکن

تـعـبـیـر فال حافظ:

 فال حافظ امروز شما نشان می دهد کارهایتان به لطف خدا رونق می گیرد به شرط اینکه آئین راستی را پیشه کنید. شما در عمل خوب و بیش از همه پیشی می گیرید و پاداش خودتان را از حوریان و پریان بهشتی می گیرید. صید خودتان را به دست می آورید و درهای ناامیدی را یکی پس از دیگری میشکنید. قدر یار خودتان را بدانید که در این راه کمک بسار به شما کرده است.

فـال حـافـظ متولدین تیر

photo_2019-05-25_08-24-48

بیا که دوش به مستی سروش عالم غیب

نوید داد که عام است فیض رحمت او

مکن به چشم حقارت نگاه در من مست

که نیست معصیت و زهد بی مشیت او

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید حق صحبت با پیران را به جا بیاور و به تجربه های آنها بهائی قائل باش. انها تو را به جایی هدایت می کنند که آخرش بهشت برین است. شانس به تو رو کرده آن را از دست نده. به بخت خویش لگد نزن. نوید خبری را به تو می دهند که سرشار از رحمت است. خودت همتی داشته باش که فر دولت در انتظار توست.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

photo_2019-05-25_08-24-45

حسن فروشی گلم نیست تحمل ای صبا

دست زدم به خون دل بهر خدا نگار کو

شمع سحرگهی اگر لاف ز عارض تو زد

خصم زبان دراز شد خنجر آبدار کو

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید با صدای بلند اعتراض کنید که چرا قدرت و اختیار را از شما گرفته اند. با یاد و خیال پردازی زنده اید. فکرمی کنید پیش هیچ کسی سخنانتان اعتبار ندارد. مسائل روزمره و دنیوی راضی تان نمی کند به دنبال مراد و هدف که خودتان می دانید چیست می روید باید مشکلات را تحمل کنید تا به مرادتان برسید.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

photo_2019-05-25_08-24-41

دیده‌ها در طلب لعل یمانی خون شد

یا رب آن کوکب رخشان به یمن بازرسان

برو ای طایر میمون همایون آثار

پیش عنقا سخن زاغ و زغن باز رسان

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد چشم به راه کسی هستید که برایتان بسیار مهم است. مدت هاست از او خبری ندارید. و برای پیدا کردنش بسیار جستجو کرده اید اما هنوز نتیجه ای نگرفته اید ولی همیشه به خدا توکل کرده و یادتان را از خدا طلب نموده اید. آسوده خاطر باشید دیدار یار حتمی است.

فـال حـافـظ متولدین مهر

photo_2019-05-25_08-24-37

خشک شد بیخ طرب راه خرابات کجاست

تا در آن آب و هوا نشو و نمایی بکنیم

مدد از خاطر رندان طلب ای دل ور نه

کار صعب است مبادا که خطایی بکنیم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که شما را به خاطر کاری که نکرده اید متهم کرده اند. دست به دعا بردارید، فقط اوست که می تواند به شما کمک کند و مرهم دل بیمارتان باشد. در موقعیتی قرار می گیرید که باید خودتان را و هنرهایتان را نشان دهید نکند که خطا رفته باشید و دوباره همه چیز را خراب کنید. حوصله به خرج دهید. همای سعادت روی شانه های شما نشسته است به شرطی که به خدا بیشتر نزدیک شوید.

فـال حـافـظ متولدین آبان

photo_2019-05-25_08-24-33

خوش برانیم جهان در نظر راهروان

فکر اسب سیه و زین مغرق نکنیم

آسمان کشتی ارباب هنر می‌شکند

تکیه آن به که بر این بحر معلق نکنیم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که با غیبت کردن و تهمت زدن به دیگران کاری از پیش نمی برید. هر کسی ایرادی دارد بنابراین بزرگوار و خطاپوش باشید. حرمت خود و دیگران را حفظ کنید. از تجملات بپرهیزید. با تکیه بر مال دنیا به جایی نمی رسید. به حرف نادانان گوش ندهید هر چه می کشید از رفیق حسود می باشد. با حرف حق جدل نکن و آن را قبول کن.

فـال حـافـظ متولدین آذر

photo_2019-05-25_08-24-29

بهای نیم کرشمه هزار جان طلبند

نیاز اهل دل و ناز نازنینان بین

حقوق صحبت ما را به باد داد و برفت

وفای صحبت یاران و همنشینان بین

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید ظاهرتان خلاف آن چیزی است که درونتان می باشد. خوبی ها و هنرهایتان را پنهان کرده اید. همه فکر می کنند انسان متکبر و مغروری هستید اما بر عکس به عهدهایی که بسته اید عمل می کنید. یاران و همنشینان خود را دوست دارید. به زودی از بند اسارت رها می شوید و به عافیت کامل می رسید در این زمان است که کینه و کدورت ها را دور می ریزید و دلتان را پاک می کنید.

فال حافظ متولدین دی

photo_2019-05-25_08-24-25

هر چند ما بدیم تو ما را بدان مگیر

شاهانه ماجرای گناه گدا بگو

بر این فقیر نامه آن محتشم بخوان

با این گدا حکایت آن پادشا بگو

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز  شما می گوید خوش به حال شما که دوستان و اطرافیانتان واقعا همراه و محرم رازتان می باشند. پس چرا ناراحتید و همه را نگران کرده اید. کسی از شما عنایت و یاری دارد در حق او کوتاهی نکنید که چند برابر بخشش تان در جایی دیگر جبران می شود.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

نماد بهمن

ای جرعه نوش مجلس جم سینه پاک دار

کآیینه‌ایست جام جهان بین که آه از او

کردار اهل صومعه‌ام کرد می پرست

این دود بین که نامه من شد سیاه از او

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که برای گشایش در کار خود از دوستانتان کمک بگیرید هر چند که می ترسید آنها دست رد به سینه ی شما بزنند. اخلاق و رفتار پسندیده تان اعتبار شما را صد چندان نموده است. به خدا پناه ببرید از شر شیطان که راه پیشرفت برایتان باز است. بسم الله بگوئید و قدم بگذارید و از یاد خدا غافل نشوید.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

photo_2019-05-25_08-24-06

برگ نوا تبه شد و ساز طرب نماند

ای چنگ ناله برکش و ای دف خروش کن

تسبیح و خرقه لذت مستی نبخشدت

همت در این عمل طلب از می فروش کن

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید کار امروزتان را به فردا موکول نکنید. گاهی هوی نفس و شیطان بر شما غلبه کرده و از راه راست دور می شوید. ذکر و تسبیح خدا را زیاد به جای آورید. در کاری که می خواهید انجام بدهید اول همت کنید و اراده داشته باشید. از تجربه ی پیران استفاده کنید در این صورت است که از مال و ثروت بی بهره نمی مانید. چشم عنایت خداوند به شماست 

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما :  د  ج  آ

تعبیر : سعی کنید کارهایتان را به تأخیر نیندازید در خود تغییراتی ایجاد کنید تا از حالت تکرار خارج شوید و بتوانید فعالیت خود را بالا ببرید و سود و منفعت بسیار زیادی در آینده به دست بیاورید.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما :  د  ‌د ‌ د

تعبیر : هیچ گاه در زندگی دیگران را زود قضاوت نکنید. سعی کنید تا چیزی را با چشم خود ندیده اید باور نداشته باشید چون برایتان مشکلات بسیار زیادی در آینده به وجود می‌آورد و شما را به دردسر می‌اندازد.

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : ب  ج  ‌آ

تعبیر : از استعدادها و خلاقیت های خود به خوبی استفاده کنید تا بتوانید به شادمانی برسید و آرامش در آینده به دست بیاورید،، شما می توانید خیلی زود به آرزوهای قلبی خود دست بیابید و موفقیت را در زندگیتان به دست بیاورید.

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : ج  ج  ج

تعبیر : شخصی در زندگی به شما دروغ بزرگی را می‌گوید که می‌خواهد مشکلات بسیار زیادی در آینده برایتان به وجود بیاورد و شما را به دردسر های فراوانی در آینده مواجه کند،، سعی کنید؛ باهوش و زیرک باشید تا به نابودی نرسید.

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما :  آ  د  آ

تعبیر : مشکلی در زندگی شما ایجاد شده است که به زودی این مشکل از شما برطرف می شود و موفقیت و سربلندی در زندگی برایتان به وجود می آورد، بهتر است امیدتان به خداوند باشد تا به مقامات بالا برسید.

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما :  د  د  ج

تعبیر : به زودی ازدواجی در پیش رو دارید که باعث خوشحالی بسیار زیادی در شما می شود و خوشبختی و آرامش را در زندگی برایتان به وجود می آورد و شما را به هدف ها و آرزوهای قلبی تان در آینده می رساند.

فال ابجد متولدین مهر

مهر

ابجد فال شما :  ب  ب  ب

تعبیر : به ثروت بزرگ در آینده دست پیدا خواهید کرد و مشکلات زندگی تان را از بین می برید، شما فرد موفقی در زندگی تان می شوید. خیلی زود از مشکلات گذر می کنید و به سوی آرامش و آسایش قدم گذاری خواهید داشت.

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما :  د  ب  د

تعبیر : بهتر است مراقب سلامتی خود در زندگی باشید. شخصی می خواهد به شما صدمات بسیاری در آینده به وجود بیاورد و شما را به شکست و نابودی بیندازد، حواستان را جمع کنید تا هیچ مشکلی در شما ایجاد نشود.

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما :  آ  آ  د

تعبیر : سعی کنید انرژی های منفی را از وجود خود خارج کنید تا بتوانید به موفقیت‌های بالایی خودتان را نزدیک کنید و سربلندی را در آینده به دست بیاورید،، هیچ‌گاه ناامیدی در خود ایجاد نکنید.

فال ابجد متولدین دی

دی

ابجد فال شما :  ب  آ  د

تعبیر : به زودی تمام سختی ها و مشکلات از زندگی تان برطرف می شود. شما می توانید به تمام هدف ها و خواسته های قلبی تان دست پیدا کنید، باید با فکر و اندیشه درست در زندگی خود برنامه ریزی داشته باشید.

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما :  د  ب  ج

تعبیر : هیچ گاه گول ظاهر اطرافیانتان را نخورید با این کار به دردسرهای بزرگی در آینده مواجه خواهید شد که شما را به نابودی و شکست می‌اندازد و مشکلات بسیار زیادی را در زندگی برایتان به وجود می آورد.

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما :  د  ج  د

تعبیر : خبرهای خوب و خوشی به گوش تان می رسد که آرامش و آسایش بسیار زیادی را نصیب تان می کند و شما را به هدف و آرزو های قلبی تان می رساند و موفقیت را در آینده برای شما سرازیر می کند. 

کد خبر 39773

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =