آخرین اخبار

ممنوع شدن برگزاری کلاس‌های حضوری تا زمان بازگشایی مدارس | والدین تخلفات را گزارش دهند

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اعلام ممنوع شدن برگزاری هر گونه کلاس آموزشی حضوری تا زمان بازگشایی رسمی مدارس گفت: با توجه به اینکه شرایط فعلی کشور مساعد نیست، از مدارس درخواست جدی داریم به صورت قطعی از برگزاری کلاس‌های آموزشی خودداری کنند.

  ایسنا، مسعود ثقفی در جمع خبرنگاران در این باره گفت: از آنجا که وضعیت کشور به لحاظ همه گیری ویروس کرونا با توجه به توصیه ستاد مرکزی مقابله با کرونا، وضعیت شکننده‌ای است و هر روز شاهد افزایش آمار مشکلاتی که بابت این بیماری پدید می آید هستیم و سلامت دانش آموزان برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اعلام می‌کنم که هرگونه فعالیت فوق برنامه آموزشی درسی در مدارس شهر تهران تا آغاز بازگشایی مدارس به صورت کامل ممنوع است.

وی افزود: هیچ مدرسه‌ای اجازه ندارد کلاس‌های حضوری برای دانشآموزان برگزار کند و در آن کلاس‌ها آموزش‌های درسی ارائه کند.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اعلام ممنوعیت برگزاری هرگونه کلاس آموزشی حضوری درسی گفت: اگر والدین با مواردی بر خلاف این مورد مواجه شدند و مدرسه‌ای تخلف کرد بلافاصله به واحد ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش شهر تهران با شماره ۸۸۹۶۴۰۰۶ اعلام کنند. بازرسان ما حضور پیدا کرده و در صورت احراز تخلف برخورد می‌کنند.

ثقفی تاکید کرد که برای برگزاری هرگونه کلاس تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم و با توجه به اینکه شرایط فعلی کشور مساعد نیست درخواست جدی از مدارس داریم که به صورت قطعی از برگزاری کلاس‌های آموزشی خودداری کنند.

کد خبر 38457

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =