آخرین اخبار

 حال که مشکلات به سربالایی رسیده، می گویند هدایت رهبر مشکل داشته / گاهی پیش می آید که جوانانی حتی انقلابی شبهاتی برایشان نسبت به رهبری پیش می آید اما دامن زدن به این شبهات نشان می دهد بین ادعای مسلمانی و حقیقت مسلمانی ما فاصله معنی داری است

امکان ندارد در شهدا افرادی را پیدا کنید که مشق لیبرال و دموکرات را قبول داشته باشند اما آنها که این نگرش ها را داشتند در هیاهوی جنگ کشور را ترک کردند

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز می بینیم که مردم در آمریکا پرچم خود را زیر پا له می کنند و آتش می زنند و پلیس آنها این گونه آموزش دیده است که سیاه پوست را زیرگردن خفه کند و سپس دم از دموکراسی می‌زنند.

به گزارش «انتخاب»؛ محمد حسین صفار هرندی عصر یکشنبه به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی در صحن مسجد تاریخی امام خمینی(ره) سمنان گفت: آمریکا در حالی از حقوق بشر دم می زند که وقتی رژیم صهیونیستی مردم مظلوم فلسطین که می خواهند سرزمین خود را پس بگیرند تیرباران را می کند واکنشی نشان نمی دهد.

وی ادامه داد: آمریکا در حالی مدعی این است ایران حقوق بشر را رعایت نمی کند که زمانی که نیروهای نعمت الله نصیری رییس ساواک مخالفان حکومت را شکنجه می داد هیچ نمی گفت و زمانی که اعدام شد از برقرار نشدن حقوق بشر در ایران گفت.

به نوشته ایرنا، وی با انتقاد از افرادی که مذاکره با آمریکا را راه حل می دانستند گفت: مقام معظم رهبری نیز بر اینکه هزینه سازش به مراتب از مقاومت بیشتر است همیشه تاکیده کرده اند و امروز برخی خوش‌بین بودند که با آمریکا مذاکره کنند؛ عده ای آمدند و تضمین آینده کشور را دادند و حال که مشکلات به سربالایی رسیده است می گویند هدایت رهبر مشکل داشته است.

وی با اشاره به همیشه در صحنه بودن طبقات ضعیف جامعه و متدین در مشکلات بیان داشت: امکان ندارد در شهدا افرادی را پیدا کنید که مشق لیبرال و دموکرات را قبول داشته باشند اما آنها که این نگرش ها را داشتند در هیاهوی جنگ کشور را ترک کردند و خود یا فرزندانشان به غرب رفتند و پس از جنگ که آمدند نیز بر مقدرات مردم حاکم شدند و کاش که حداقل راه خدمت به مردم را می دانستند.

عضو تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: امروز زمانی که مشکلات به وجود می آید و مصیبت هایی چون سیل، زلزله و بیماری اتفاق می افتد تنها اقشار محروم هستند که به کمک یکدیگر می آیند و با آنکه مسلمانان دعای خیر برای بیماران می کنند در کشوری چون آمریکا که نژادپرستانه عمل می کند سیاه پوست ها و پا به سن گذاشته ها آمار مرگ و میر بیشتری دارند و این نشان می دهد که آنها اولویت درمان را نیز بر چه افرادی می گذارند و حقوق بشر را رعایت نمی کنند زیرا می گویند پا به سن گذاشته ها هزینه بر هستند و سیاه پوست ها نیز آمار مرگ بسیار بیشتری در بیمارستان ها دارند.

صفار هرندی بر اطاعت از رهبری تاکید کرد و گفت: گاهی پیش می آید که جوانانی حتی انقلابی تحت تاثیر فضای رسانه ای شبهاتی برایشان نسبت به رهبری پیش می آید که پرسش آن خوب است اما دامن زدن و تکثیر شبهات نشان می دهد بین ادعای مسلمانی و حقیقت مسلمانی ما فاصله معنی داری است؛ پیامبر حتی اگر از یارانش می خواست در مقابل پدر و برادر خود بجنگند انجام می دادند و وقتی خدا صداقت را در آنها دید پیروزی را برای آنها فرستاد.

وی افزود: آمریکا از گروهک منافقین می خواهد اسرار مملکت را تخلیه کنند، همانطور که آنها در زمان جنگ نیز به صدام گرا می دانند، حال آنها دردانه های آمریکا هستند، کشوری که قاتل و تروریست در آستین خود پرورش می دهد و می گوید قاسم سلیمانی قاتل است، فردی که جریان داعشی که در ابتدا یکهزار و ۷۰۰ نفر را سر برید را سرکوب کرد.

وی ادامه داد: نیروهای حشد شعبی ۱۷ بار به هنگام دستگیری نیروهای داعش توسط آمریکایی ها بمباران شدند و با آنکه گزارش به سازمان ملل شد هیچ عکس العملی نشان نداند.

وی بیان داشت: در آمریکا سدها شکسته؛ پل ها خراب شده و درآمدها کاهش پیدا کرده است و نمی توانند مشکلات خود را حل کنند در صورتی که اینجا عده ای برای رهایی از مشکلات به فکر مذاکره با آمریکا هستند.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 38052

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =