آخرین اخبار

فرمانده انتظامی شهرستان حمیدیه گفت: شایعات مبنی بر پیدا شدن یک بمب در یکی از روستاهای این منطقه کذب است و شی کشف شده یک دستگاه الکترونیکی مربوط به سازمان هواشناسی برای بررسی وضعیت آب و هوایی استان است.

ایرنا: فرمانده انتظامی شهرستان حمیدیه گفت: شایعات مبنی بر پیدا شدن یک بمب در یکی از روستاهای این منطقه کذب است و شی کشف شده یک دستگاه الکترونیکی مربوط به سازمان هواشناسی برای بررسی وضعیت آب و هوایی استان است.

سرهنگ دوم فرشاد کاظمی افزود: ساعت ۹:۳۷ دقیقه امروز خبری مبنی بر رویت شی مشکوک به بمب در محور حمیدیه - اهواز نزدیک روستای دهکده دریافت شد که بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان حمیدیه به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران یک شی مکعبی شکل سفید رنگ مشاهده شد که با توجه به تخصصی بودن موضوع از تیم کشف و خنثی‌سازی استان برای بررسی بیشتر دعوت به عمل آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان حمیدیه گفت: در بررسی اولیه مشخص شد، این شی یک دستگاه رادیو سوند مربوط به اداره هواشناسی است که دارای تجهیزاتی شامل چتر و یک چراغ چشمک زن سبز رنگ است.

وی بیان کرد: این دستگاه در بررسی وضعیت آب و هوای مناطق مورد استفاده قرار گرفته به وسیله پهپاد یا بالن توسط اداره هواشناسی از ارتفاع به سمت زمین رهاسازی شده و یکبار مصرف است.

وی در پایان از مردم خواست اخبار موثق را از خبرگزاری ها و رسانه های معتبر رسمی دنبال کنند.

کد خبر 37341

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =