آخرین اخبار

به گزارش رکنا، جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که با استفاده از چک بلامحل، 16 میلیارد ریال در شهرستان "ارسنجان" کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

 سرهنگ "یوسف ملک‌زاده" با اعلام این خبر، گفت: در پی دریافت گزارش قضائی مبنی بر کلاهبرداری میلیاردی توسط فردی، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان "ارسنجان" قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران کلانتری مرکز شهرستان "ارسنجان" با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، موفق شدند متهم را در یکی از محلات شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

بازداشت کلاهبردار میلیاردی در ارسنجان

سرهنگ "ملک‌زاده" خاطر نشان کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی اقرار کرد و اظهار داشت با ارائه چک بلامحل و خرید احشام، اقدام به کلاهبرداری 16 میلیارد ریالی از یکی از شهروندان کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه این کلاهبردار حرفه‌ ای پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، به شهروندان توصیه کرد در زمان خرید و فروش اقلام و انجام معاملات، از پذیرش چک و اوراق مالی فاقد اصالت و همچنین اعتماد بی جا به افراد ناشناس خودداری و در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک، مراتب را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند. 


 
کد خبر 37286

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =