آخرین اخبار

آقای سانسورچی، روی اعصاب من هوادار راه نرو!

بدون تماشاگر شدن مسابقات فوتبال در اروپا به خاطر کرونا باعث شده بود تا به این نتیجه برسیم که فکر کنیم می توانیم با لذت بیشتری بازیهای فوتبال را از تلویزیون ببینیم اما گویا سخت در اشتباه بودیم.

برترین‌ها: بدون تماشاگر شدن مسابقات فوتبال در اروپا به خاطر کرونا باعث شده بود تا به این نتیجه برسیم که فکر کنیم می توانیم با لذت بیشتری بازیهای فوتبال را از تلویزیون ببینیم اما گویا سخت در اشتباه بودیم.

در بازی رئال مادرید و مایورکا شواهد و قرائن نشان می دهد که هیچ زنی بخشی از بازی نبوده است، تماشاگران مجازی بودند و همه چیز برای پخش بدون سانسور بازی مهیا بود اما باز هم شبکه سه به شکل مفتضحانه ای بازی را پوشش داد. در حالی که بازی در جریان بود ناگهان صدها بار صحنه های آهسته تکراری پخش می شدند تا اعصاب برای هوادار فوتبال نماند.

‏گویا به خاطر آگهی‌های فارسی و تبلیغ سایت‌های شرط بندی که دور زمین بود، شبکه سه دو هزار بار بازی رئال مادرید با مایورکا را سانسور کرد و تصویر تکراری نشان داد. در هر صورت هر چه که بود، سانسورچی محترم لذت تماشای بازی را از میلیون ها هوادار فوتبال گرفت و با جهش های گاه و بیگاه به صحنه های تکراری همه را شاکی کرد!

آقای سانسورچی، روی اعصاب من هوادار راه نرو!

آقای سانسورچی، روی اعصاب من هوادار راه نرو!

کد خبر 37239

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =