سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" گفت: در پی ارجاع چندین فقره شکایات و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از سوداگران مرگ پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ رسیدگی به موضوع را بر عهده گرفتند.

 وی توضیح داد: ماموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند متهم به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از مرزهای شرقی کشور تهیه و آن را در شهرستان شهریار دپو کرده تا در فرصتی مناسبی به پایتخت منتقل و به صورت گسترده توزیع کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: با تکمیل رصدهای اطلاعاتی نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاه وی صادر شد و تیمی از ماموران معاونت عملیات ویژه این پلیس با اخذ نیابت قضائی به شهرستان شهریار اعزام شدند و دستگیری قاچاقچی حرفه ای را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مراقبت های ویژه پلیسی با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهریار آغاز شد، اضافه کرد: در یک عملیات مشترک سوداگر مرگ در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن مکان 137 بسته یک کیلویی در مجموع 137 کیلو و 600 گرم حشیش کشف شد.

حسنوند در پایان خاطرنشان کرد: متهم پرونده پس از دستگیری به مقر پلیس در شهرستان شهریار منتقل و پس از انجام تحقیقات پایانی و بازجویی های تکمیلی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت. 


 
کد خبر 33099

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =