شاکی مهناز افشار: عذرخواهی کرد، من هم بخشیدم / پیشنهاد مبلغ سنگین برای صرف نظر از شکایتم را رد کردم؛ نمی دانم پیشنهاد از طرف مهناز افشار بود یا از طرف وکلایش / محمد یاسین رامین از من تقاضای بخشش داشت

حجت الاسلام دریاباری، شاکی مهناز افشار در گفتگویی اعلام کرد: این خانم بازیگر در صفحه شخصی خود بابت انتشار متن بسیار زننده که در مورد زنان ایرانی نوشته شده بود از من عذر خواهی کرد و با توجه به نگرانی مادر مهناز افشار، از پیگیری شکایت خود صرف نظر کردم.

باشگاه خبرنگاران نوشت: حجت الاسلام دریاباری، شاکی مهناز افشار در گفتگویی اعلام کرد: این خانم بازیگر در صفحه شخصی خود بابت انتشار متن بسیار زننده که در مورد زنان ایرانی نوشته شده بود از من عذر خواهی کرد و با توجه به نگرانی مادر مهناز افشار، از پیگیری شکایت خود صرف نظر کردم.

برای نشان دادن رافت اسلامی است مهناز افشار را بخشیدم.

چند نفر تلفنی و حضوری به من پیشنهاد دریافت مبلغ بسیار بالایی برای انصراف از پیگیری شکایت قضایی دادند؛ نمیدانم پیشنهاد پرداخت وجه از طرف مهناز افشار بود یا از طرف وکلای این خانم بازیگر.

محمد یاسین رامین شوهر مهناز افشار نیز اواخر سال قبل به آمل سفر کرد و در ملاقاتی با بنده تقاضای بخشش همسرش را داشت که من اعلام کردم فقط در صورت عذرخواهی او را می‌بخشم و هیچ پولی هم از این بابت نمی‌خواهم.

کد خبر 33022

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =