تمجید AFC از پیشرفت و برنامه‌های استراتژیک فوتبال قطر

کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) پیشرفت خیره‌کننده و برنامه استراتژیک فوتبال قطر را ستایش کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الوطن قطر، AFC در کنفرانس‌های ویدئویی  هفته گذشته خود با فدراسیون‌های فوتبال آسیا پیشرفت و برنامه‌های استراتژیک قطر را مورد ستایش قرار داد. دستاوردهای فوتبال قطر در سالیان اخیر منجر به کسب ارتقای جایگاه این کشور در سطح قاره آسیا شد.

منصور الانصاری، دبیرکل فدراسیون فوتبال قطر نیز در این مورد گفت: ما در کنفرانس اخیر ویدئویی با AFC برنامه کاری خود با دیگر شرکای فدراسیون فوتبال قطر از جمله کمیته علی پروژه‌ها و میراث جام جهانی 2022 و آکادمی اسپایر دوحه را به صورت دقیق تشریح کردیم. همچنین درباره پیشرفت‌های فوتبال قطر در 15 سال اخیر مطالبی مطرح شدند. اینکه از کجا عبور کردیم، چه چیزهایی به دست آوردیم. کار روی لیگ فوتبال قطر، ارائه پیشنهادهایی درباره روند صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها، کمیته توسعه فوتبال از دیگر فعالیت‌های ما بود و حضورمان در رده نخست فوتبال آسیا نتیجه تلاش این افراد و پیشبرد برنامه‌ها بود.

وی افزود: موفقیت فوتبال قطر این است که اکنون لیگ ستارگان به یکی از سه لیگ برتر آسیا تبدیل شده است. با وجود این پیشرفت‌ها همچنان راه طولانی پیش‌رروی ماست و برنامه‌های توسعه‌ای برای آینده داریم. هدف‌مان رسیدن به بالاترین سطح فوتبال قاره آسیا است.

انتهای پیام/

کد خبر 32965

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =