آخرین اخبار

ماجرای هدیه ۲۰۰هزار دلاری آنجلینا جولی چیست؟

آنجلینا جولی، بازیگر سرشناس هالیوودی روز گذشته ۴۵ ساله شد و مبلغ زیادی را به سازمان حقوق مدنی حمایت از رنگین پوستان اهدا کرد تا حمایت خود را از جنبش Black Lives Matter و کسانی که معترض به مرگ جورج فلوید هستند، نشان دهد. جورج فلوید در جریان دستگیری توسط پلیس ایالات متحده جان باخته است.

انتخاب: آنجلینا جولی، بازیگر سرشناس هالیوودی روز گذشته ۴۵ ساله شد و مبلغ زیادی را به سازمان حقوق مدنی حمایت از رنگین پوستان اهدا کرد تا حمایت خود را از جنبش Black Lives Matter و کسانی که معترض به مرگ جورج فلوید هستند، نشان دهد. جورج فلوید در جریان دستگیری توسط پلیس ایالات متحده جان باخته است.

آنجلینا جولی در این خصوص اظهار داشت: «حقوق انسانی متعلق به گروه مشخصی نیست که گروه دیگری آن را تصاحب کنند. امیدوارم که بتوانیم به عنوان آمریکایی‌ها در کنار یکدیگر جمع شویم تا به نادرست بودن ساختار اجتماعی خود رسیدگی کنیم. من در کنار صندوق دفاع حقوقی NAACP در تلاش برای برابری نژادی، عدالت اجتماعی و اصلاح فوری قانونگذاری ایستاده ام.»

ماجرای هدیه ۲۰۰هزار دلاری آنجلینا جولی چیست؟
رایان رینولدز و همسرش بلیک لایولی همسرش نیز از دیگر بازیگران هالیوودی نیز اخیراً ۲۰۰ هزار دلار به صندوق دفاع حقوقی NAACP اهدا کرده اند که برای عدالت نژادی می‌جنگد. آن‌ها بیانیه مشترکی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشتند که در آن آمده است: «ما نمی‌توانیم تصور کنیم که آن نوع ترس و عصبانیت چگونه است.

ما شرمنده هستیم که در گذشته به خودمان اجازه داده ایم که نسبت به نژادپرستی سیستمی عمیقاً بی اطلاع باشیم. ما می‌خواهیم خود را در مورد تجربیات افراد دیگر آموزش دهیم و در مورد همه این‌ها با بچه هایمان صحبت کنیم. به خصوص در مورد نقش خودمان.

ما در مورد تعصب و اشتباهات خود صحبت می‌کنیم. ما به عقب نگاه می‌کنیم و می‌بینیم که بسیاری از اشتباهات باعث شده است تا عمیقاً بررسی کنیم که چه کسی هستیم و می‌خواهیم تبدیل به چه شویم. ما متعهد هستیم فرزندان خود را پرورش دهیم، بنابراین آن‌ها هرگز از این الگوی بیمار نژادپرستی تغذیه نمی‌کنند. این حداقل کاری است که می‌توانیم برای احترام نه فقط به جورج فلوید بلکه برای همه رنگین پوستان انجام دهیم.»

کد خبر 32899

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =