آخرین اخبار

پاسخ ظریف به درخواست مذاکره ترامپ: ما، برخلاف اقدامات زیردستان شما، به تبادل انسان‌دوستانه دست یافتیم / ایران و دیگر اعضای برجام هرگز میز مذاکره را ترک نکردند / مشاوران شما که اکثراً تا الان اخراج شده‌اند، قمار احمقانه‌ای انجام دادند / اینکه چه زمانی بخواهید آن اشتباه را اصلاح کنید، به شما بستگی دارد

رئیس دستگاه دیپلماسی ایران خطاب به ترامپ گفت: «مشاوران شما - که اکثراً تا الان اخراج شده اند - قمار احمقانه ای انجام دادند. اینکه چه زمانی بخواهید آن [اشتباه] را اصلاح کنید، به شما بستگی دارد».

«محمد جواد ظریف» وزیر خارجه، به قدردانی دوباره «دونالد ترامپ» رئیس جمهور ایالات متحده به خاطر آزادی یک نظامی پیشین آمریکایی در ایران واکنش نشان داد.

ظریف در صفحه توئیتر خود با به اشتراک گذاشتن تصویری از توئیت تشکر ترامپ، خطاب به وی نوشت: «ما، برخلاف اقدامات زیردستان شما، به تبادل انسان دوستانه دست یافتیم».

وی در واکنش به درخواست ترامپ از ایران برای انجام توافق جدید با آمریکا، تصریح کرد: «ما زمانی که شما وارد دفتر [ریاست جمهوری] شدید، توافقی داشتیم. ایران و دیگر اعضای برجام هرگز میز را ترک نکردند».

رئیس دستگاه دیپلماسی ایران در ادامه افزود: «مشاوران شما - که اکثراً تا الان اخراج شده اند - قمار احمقانه ای انجام دادند. اینکه چه زمانی بخواهید آن [اشتباه] را اصلاح کنید، به شما بستگی دارد».

کد خبر 32602

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =