آخرین اخبار

ترافیک سنگین در جاده‌های هراز و فیروزکوه

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: ترافیک در مسیرهای هراز و فیروزکوه سنگین و خودروها به کندی تردد می‌کنند.

 

سرهنگ سیاوش محبی شامگاه دوشنبه گفت: در حال حاضر ترافیک در مسیرهای امام رضا (ع) و آزاد راه حرم تا حرم سنگین است و روز جمعه ۱۶ خرداد ماه همزمان با بازگشت مسافران از استان‌های شمالی در مسیر هراز محدودیت ترافیک اعمال خواهد شد.

به گزارش ایرنا، وی با اشاره به جزئیات محدودیت ترافیکی روز جمعه اظهار داشت: در مسیر هراز، تردد از سمت رودهن به سمت آمل از ساعت ۱۲ممنوع و ساعت ۱۴ تردد از آب اسک به سمت رودهن یکطرفه می‌شود و محدودیت‌های اعمال شده تا ساعت ۲ بامداد روز بعد ادامه خواهد داشت.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به ترافیک سنگین جاده‌های شمالی در تعطیلات پیش رو مصادف با سالگرد ارتحال امام خمینی (رض) اظهار داشت: رانندگان قبل از عزیمت به سفر اطلاعات جاده‌ها را از سامانه ۱۴۱ راهداری و یا سایت ۱۲۰ راهور دریافت کنند.

محبی ضمن تاکید بر مدیریت زمان سفر در تعطیلات پیش رو خاطر نشان کرد:توصیه می‌شود رانندگان ضمن مدیریت زمان رفت و برگشت به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه داشته باشند و با پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز سفری ایمن داشته باشند.

وی ادامه داد: تاکنون در جاده‌های منتهی به استان‌های شمالی حادثه‌ای گزارش نشده و ماموران پلیس راهور در حال حاضر و در طی تعطیلات پیش رو به طور شبانه روزی بر تردد رانندگان در مسیرهای هراز و فیروزکوه نظارت دارند.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 31782

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =